1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Redmi Note 11 Pro Kaç Watt Destekliyor

Redmi Note 11 Pro Kaç Watt Destekliyor
Redmi note 11 pro kaç watt
0

Bu yazımızda xiaomi‘nin fiyat performans telefonları arasında en çok popüler ve güncel olarak tercih edilen telefonlardan olan redmi note 11 pro’nun kaç watt desteklediği, hızlı şarj durumu ile ilgili detayları ve bilmeniz gerekenleri paylaşcağız.

Redmi Note 11 Pro

Xiaomi Redmi Note 11 Pro hızlı şarj var mı?

Redmi Note 11 Pro modelinde hızlı şarj desteği bulunmaktadır. Bu hızlı şarj desteği ile telefonunuzu hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Hızlı şarj adaptörü kutudan çıkmaktadır. Turbo şarj olarak adlandırılan bu şarj sistemi ile telefonunuzu kısa bir sürede şarj edebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro kaç watt destekliyor?

Xiaomi’nin Redmi Note 11 Pro modeli, 67 Watt Turbo Şarj desteklemektedir. Kutusundan çıkan bu adaptör ile telefonunuzu oldukça hızlı bir şekilde şarj etmeniz mümkün.

Redmi Note 11 Pro şarj aleti kaç watt?

Redmi note 11 pro kutu içeriğinde 67 Watt’lık turbo şarj adaptör bulunmaktadır. Bu watt değeri telefonun desteklediği en yüksek değerdir. 67 Watt değerinden daha yüksek bir adaptör kullanmayınız.

Redmi Note 11 Pro kaç mah?

Telefonun içerisinde yer alan batarya 5000mah değer sunmaktadır.

Redmi Note 11 Pro şarjı kaç gün gidiyor?

Xiaomi’nin gözde telefonlarından olan Redmi Note 11 Pro’nun şarjı bir tam günü rahat bir şekilde doldurmaktadır. Kullanım sıklığınıza göre bu rakam 2 güne de çıkabilmektedir. Kullanım sıklığı ve bataryanızın durumuna göre bunun değişebileceğini unutmamalısınız.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir