Sıradaki içerik:

Sosyal İçerik Platformu Nedir?

e
sv

Tiktok Pro Hesap Nedir?

496 okunma
tiktok pro nedir

Tiktok pro hesap nedir diye soruyorsanız ve son zamanlarda sıkça duyduğumuz tiktok pro hesap ile ilgili bilgileri vermek için bu yazıyı hazırladık. Bu yazımızda Tiktok pro hesabı nedir? Tiktok pro hesaba nasıl geçilir? Tiktok pro hesabının faydaları gibi birkaç konuya değineceğiz.

tiktok pro hesap nedir
tiktok pro hesap nedir

Tiktok Pro hesap nedir tam olarak?

Tiktok pro hesabı, instagram’daki işletme hesabına benzeyen bir hesap türüdür. Tıpki instagram üzerindeki işletme hesapları gibi istatistik görme ve araçlardan faydalanmak için kullanılır. Tiktok pro hesabına sahip olan kişiler takipçileri ve profillerinin istatistikleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirler. Genel olarak tiktok pro hesap faydalarını bu şekilde sıralayabiliriz. Tiktok pro hesabı ücretli mi sorusuna cevap ise hayır, ücretli değildir.

Tiktok Pro hesaba geçiş nasıl yapılır?

Tiktok normal kullanıcı hesabından pro hesabına geçiş yapmak için öncelikle tiktok uygulamasının telefonunuzda yüklü olmasına ve bir hesaba giriş yapmış olmanıza dikkat etmelisiniz. Sonrasında ise sırasıyla:

  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ayarlar’a tıklayın.
  • Ayarlar kısmına geldikten sonra “hesabımı yönet” seçeneğini bulun.
  • Hesabımı yönet seçeneği üzerinde bulunan “Pro hesabına geç” seçeneği ile Tiktok pro hesabı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tiktok kişisel hesaba geri dönüş nasıl yapılır?

Tiktok pro hesabı denedikten sonra beğenmezseniz ya da işinize yaramayacağını düşünürseniz Tiktok kişisel hesaba geri dönüş yapabilirsiniz.

  • Yine ayarlar sekmesinde yer alan “hesabımı yönet” seçeneğine tıklıyoruz.
  • Sayfanın en altında bulunan “kişisel hesaba geçiş yap” seçeneğine tıklayarak tiktok kişisel hesaba dönüş işlemini yapabilirsiniz.

Tiktok ile ilgili diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz:

TikTok keşfet engeli nasıl çözülür?

Tiktok Türkiye’de Neden Bu Kadar Sevildi?

Eğer bu yazımızı beğendiyseniz yorumlarda belirtin. İstediğiniz bir konu hakkında da yazı yazmamızı isterseniz yorum bırakmayı ihmal etmeyin!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • Ömür 3 ay önce
  • Tiktok’un işletme hesaplarına geçmesi çok iyi oldu. Aynı Instagram’daki gibi tüm istatistiklerimizi görebilir, paylaşımlarda da bu şekilde ilerleyebiliriz artık!Gezilecek Yerler