1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Dünyanın En Pahalı Akıllı Saatleri

Dünyanın En Pahalı Akıllı Saatleri
Dünyanın En Pahalı Akıllı Saatleri
2

Akıllı saatlere olan talep her sene gittikçe artıyor. Dünyada özellikle bu alanda bir rekabet alanı geliştiği için firmalar iddialarını arttırmaktadır. Tasarım ve fiyat açısından çıtayı Everest dağına kadar çıkaran firmalar dünyanın en pahalı akıllı saatlerini satışa sunabiliyor. Akıllı saatler artık birçok insanın kullanmaktan keyif aldığı vazgeçilmez parçalardan birisi oldu. Kullanıcılar adeta birbirleriyle yarışır gibi bu saatleri almak istemektedir. Özellikle saatlerin sahip olduğu özelliklere bakıldığı zaman insanlar oldukça etkilenebiliyor.

Tag Heuer Cerrera Connected Saati

İsviçreli saat markası TAG Heuer bu saatiyle birlikte dünyanın en pahalı akıllı saatini kullanıcılara sunuyor. Bu akıllı saatin fiyatı 11 Bin Türk lirasından yüksektir. Özellikle bu model sınırlı sayıda satışa sunulmuştur. Dünyada yalnızca 1000 adet bulunmaktadır. 410 mAh pil gücü bulunmaktadır. Bununla beraber 25 saat kullanım garantisi vermektedir. Safir kristalli titanyum kasayla gelen bu ürün oldukça dayanıklı bir üründür. Ülkemizde bu saatin satışı bulunmamaktadır. Saati bulabilmek için yurtdışından getirtmek gerekiyor.

Dünyanın En Pahalı Akıllı Saatleri

Tag Heuer Connected Modular 45 Full Diamond Saati

Dünyanın en pahalı akıllı saati olarak tanımlanan bu saatte yok yok. Saatin fiyatı 1.400.000 Türk lirasından fazladır. Dünyanın en prestijli markasının ürettiği bu saatte muhteşem bir işçilik bulunmaktadır. Elmas kaplı olan bu saat dünyanın en pahalı akıllı saati olarak biliniyor. 24 karatlık 589 adet elmas ve 18 ayar altınla kaplı bir saattir. Gösterişi olduğu kadar bir o kadar sade görünümü vardır. 512 MB Hafızaya sahip olan bu saatte 4 GB’lık bir depolama alanı bulunmaktadır. Android ve iOS cihazlarında bu saati kullanmak mümkündür.

Buil-In Nico Gerard Sunrise Pinnacle Saati

Yeni model ve analog saat arasında bir türlü karar veremeyen kişiler için uygun bir saat. 24 ayar altından yapılan bu saat iki saati olmasını isteyen kişiler için güzel bir üründür. Fiyatı ise 112.000$ olarak bilinmektedir. Türkiye fiyatı ise dolar kuru + vergilerle daha fazlaya gelmektedir. Kişiler iki saati olan ve altınla kaplanan bir saate sahip olmak istiyorsa bu saat iyi bir seçenek olabilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yorumlar (2)

  1. 9 Şubat 2021

    Dünyanın en pahalı ve en iyi saatlerini merakla araştırırken en güncel bilgiyi sitenizde bulmuş oldum. Bu saatleri almak zaten bizim için hayal ama meraktan araştırıyoruz. Full Afk sürekli olarak çalışılsa bile almak için bir ömür gerekli olur. Tag Heuer Connected Modular 45 Full Diamond Saati ise diğer saatten daha şık görünüyor.

  2. Bence de bi rolex saat almaya hiç gerek yok uygun fiyatlı bir saat neyimize yetmiyor değil mi Bunemi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir