1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Tiktok Hesabı Nasıl Dondurulur?

Tiktok Hesabı Nasıl Dondurulur?
Tiktok Hesabı Nasıl Dondurulur
0

Tiktok hesabı nasıl dondurulur? Kullandığım tiktok hesabını nasıl dondururum? Diyorsanız bu yazımız tam size göre arkanıza yaslanın ve sorunun çözümünü anlatalım.

Tiktok hesabı nasıl dondurulur? Diye soran bir sürü kullanıcı var. Ve herkes bu platformda eğlenceli içerikler paylaşıyor. Dans ediyor, film ve dizilerdeki replikleri taklit ediyorlar. Ve gerçekten de insanları eğlendirebiliyorlar. Kaliteli ve özgün içerikler trendlere giriyor ve oldukça fazla izleniyorlar. Hatta bu uygulama sayesinde para kazanan insanlar bile var. Canlı yayın açarak yayını izleyen kişilerin attığı bağışlarla , veya çeşitli markalardan reklam alarak reklam alınan markanın ürünlerini tanıtarak da para kazanabilirsiniz. Ancak bu uygulamaya kayıt olup daha sonradan hesabını silmek isteyenler veya dondurmak isteyenler var. Biz bu yazımızda sizlere hesap dondurma işlemi nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz.

Tiktok Hesap Dondurma

Tiktok hesabı dondurmak şuan için diğer benzeri sosyal medya platformları gibi ne yazık ki tam anlamıyla mümkün değil.

Hesabınızı kapattırmak için tiktok uygulaması üzerinden tiktok yetkililerine “ ticket “ atmak gerekli. Bilmeyenler için “ ticket “ atmak yetkililere uygulama üzerinden mesaj göndererek yaşadığınız sorunu yetkililere bildirmektir. Yetkililer kimi zaman bir gün içerisinde kimi zaman ise birkaç gün sonra size geri dönüş yapabilirler. Ancak telaşlanmayın mutlaka ve mutlaka mesajınıza cevap vereceklerdir. Hesabınızı tamamen dondurmak pek mümkün değil.

Ancak belirli kurallar dahilinde yazımızda ki adımları sırasıyla takip edip. Doğru bir şekilde uygularsanız hesabınızı bir gün geri açabilmek üzere kapatabilirsiniz.

Tiktok Hesap Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Tiktok hesap dondurma işlemi nasıl yapılır? Öncelikle telefonunuzdan. tiktok uygulamasına giriş yapın. Daha sonra alt kısımda bulunan “ ben “ butonuna tıklayın. Ve karşınıza çıkan pencereden “ profil resminize “ tıklayın. Daha sonra açılan pencereden üst kısımda bulunan “ üç nokta “ butonuna tıklayın. “ hesabımı yönet “ yazısını göreceksiniz. Hesabımı yönet yazısına tıklayın. Daha sonra en alt kısımda bulunan “ hesabımı sil “ butonuna tıklayın.

Bu işlemden sonra hesabınız 30 gün boyunca erişim sağlamazsanız hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Silinmesini istemiyorsanız 30 gün içinde giriş yapınız. Çünkü tiktok hesabını dondurma işlemi değil , silme işlemi yapmış olursunuz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir