1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Pokemon Go Nasıl Oynanır? 2021

Pokemon Go Nasıl Oynanır? 2021

pokemon go türkiye

Pokemon go nasıl oynanır sorusu, Haziran 2021 tarihi itibariyle Pokemon Go Türkiye serverinin açılması ve oyunun Türkiye marketlerinde yayınlanması ile akıllara yeniden geldi. Pokemon go Türkiye açıldı mı? Pokemon Go Türkiye’de sunucu açtı mı? Pokemon go nasıl oynanır gibi sorulara cevap bulacaksınız.

pokemon-go-nasil-oynanir
pokemon-go-nasil-oynanir

Pokemon Go Nedir?

Pokemon GO Nedir sorusunu şu şekilde yanıtlayabiliriz. 2016 yılında piyasaya sürülen ve o yıllarda piyasaları alt üst eden bir AR tabanlı mobil oyundur. Bu oyunda, gerçek mekanlarda ve gerçek harita üzerinde pokemon avcılığı yapabiliyorsunuz. Pokemon GO içerisinde yer alan oyuncular arası ticaret, gym ve savaş sistemi gibi modüllerle oyun daha da eğlenceli hale getirilmiş. Pandemi dönemi olmasına rağmen 1 Milyar Dolar’dan fazla gelir elde eden POKEMON GO Türkiye sunucusunu da açarak gelirlerini arttırma niyetinde olduğunu göstermiş oldu.

Pokemon Go Nasıl Oynanır?

Pokemon Go nasıl oynanır merak ediyorsanız, öncelikle Pokemon Go’yu indirmelisiniz. Aşağıda indirme linkleri de yer almaktadır. Oyunu indirdikten sonra, pokemon go uygulaması içerisinden Facebook, Google ya da Pokemon Trainer Club üyeliklerinden size uygun olanını seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Pokemon Go İndirme linkleri

Pokemon Go oyununu indirmek çok basit. Artık Türkiye’de yayınlandığı için aşağıdaki linklerden pokemon go’yu indirebilirsiniz.

Pokemon Go resmi fragmanı

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Bu yazıya bir yorum bırak