Mount & Blade II: Bannerlord Yoldaş Nasıl Alınır?
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Mount & Blade II: Bannerlord Yoldaş Nasıl Alınır?

1

Mount and Blade II Bannerlord oyununu oynarken, yoldaş almayı çözemediyseniz ve oyunda kendinize bir yardımcı karakter oluşturarak sizin işlerinizi yapmasını sağlayabilirsiniz.

Yoldaş Nasıl Alınır?

Eğer yeterli ekip sayısına sahipseniz ve ekibinizde yer varsa şehirleri ziyaret etmelisiniz. Bu şehirlerde hazır olarak bulunan bazı NPCler ile konuşarak aralarından uygun olanını ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

Peki Yoldaş Nedir ve Yoldaşlar Ne işe Yarar?

Klan seviyesi arttıkça ekibinize fazladan yoldaş dahil edebilir ve bu yoldaşlara çeşitli görevler verebilirsiniz. Örneğin devriye görevi vererek bölge savunmasına katkıda bulunmalarını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kaleniz varsa kalenize vali olarak atayabilir ve yönetimi ona bırakabilirsiniz. Yapay zekanın bir getirisi olarak kendilerine ordu kurma ve bu orduyu gerektiğinde size yardım etmek için komuta etmek gibi bir çok imkan sağlıyor yoldaşlar. Kısacası yoldaş oyunda önemli bir aşamadan sonra oyunun vazgeçilmez bir unsurudur.

Yoldaşlar Vali ya da Derebeyi Nasıl Yapılır?

Yoldaşlarınızı derebeyi yapmak çok basit. Kendileriyle konuşarak, sana toprak vermek istiyorum diyip çok kolay bir şekilde derebeyi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Eğer oyunu hala öğrenme sürecinde iseniz ve oyunu hızlıca öğrenmek adına testler yapmak istiyorsanız mount and blade 2 bannerlord hileleri konumuzu da okumanızı tavsiye ederim.

Bu İçeriğe Tepkini göster!
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Uffak.com İçerik Hesabı

Bu yazıya bir yorum bırak

Yorumlar (1)

  1. Hastasıyım şu oyunun ya Enis kirazoğlu saolsun bizi müptelası yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir