The Forest Hileleri
The-Forest-Hileleri
0

The Forest hile paylaşımı içeriğimize hoşgeldiniz. Daha önce The Forest hile kodları ile ilgili bir içerik paylaşmamıştık. The Forest, hayatta kalma türünün artık kültleşmiş oyunlarından bir tanesi haline geldi. Öyle ki, devam oyunu olan Sons of the forest oyunu hala büyük bir kitle tarafından beklenmektedir. Sons of the Forest oyunu ne zaman çıkacak adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. 2023 yılı itibariyle sons of the forest oyunu da yayınlandı.

The Forest Hileleri

The Forest Nasıl Hile Yapılır?

The forest oyununda hile kodlarını aktif hale getirmek için aşağıdaki adımları uygulamalısınız. The forest hileleri programsız olarak kullanabilirsiniz. Geliştirici modu olarak da bilinen bu işlemi yapmak için sorulan “The Forest geliştirici modu nasıl açılır?” sorusunu da bu şekilde cevaplandırmış olacağız.

The Forest Hileleri 2023

  • godmode on-off = The Forest ölümsüzlük hilesidir. Açmak için godmode on kapatmak için ise godmode off yazarak hileyi kullanabilirsiniz.
  • loghack on-off = The Forest Sınırsız odun hilesi. Yine sonuna on-off yazarak açıp kapatabilirsiniz.
  • addallitems = Keycard hariç tüm eşyaları envanterinize getirir. Toplamanıza gerek kalmaz. The Forest eşya toplama hilesidir.
  • speedyrun on-off = The Forest hızlı koşma hilesidir.
  • buildhack on-off The Forest inşa hilesidir.

Yukarıda the forest hile kodları on-off yazarak açabilir (on) ya da kapatabilirsiniz (off)

The Forest Menü Kodları

The Forest hileleri 2023 yazan bölümdeki hile kodları, oyuna giriş yaptıktan sonra yazılması gereken hile kodlarıdır. Aşağıdaki forest hileleri ise oyunun ana menü esnasında yazılması gereken hilelerdir. Kısacası the forest menü hileleri olarak da bilinir.

  • ironforest = The forest hasar almama hilesi 
  • regrowmode = The forest ağaç hilesi (kesilmiş ağaçlar yeniden uzar)
  • veganmode = The forest canavar kapatma hilesi (canavarlar ve yaratıklar gece çıkar)
  • rawmeatmode = Bu kod ile the forest içinde ölürseniz kaydınız silinir.

The Forest hileler nasıl kapatılır?

The forest hilelerini kapatmak için menü kodlarından aşağıdaki kodu yazarak the forest hileleri kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Meatmode tüm hileleri devre dışı bırakır.

  • meatmode = The Forest hilelerini kapatma kodu. Hileyi abarttınız ve herşey eski haline dönsün istiyorsanız bunu tercih edebilirsiniz :)

Eğer yazımıza the forest ps4 hile için geldiyseniz yazımız sadece bilgisayar oyununun hileleri için yazılmıştır. İlerleyen zamanlarda istek olursa bu yazının devamına the forest playstation hilelerini de koyabiliriz. Bunun için yorum bırakmayı unutmayınız.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir