Sıradaki içerik:

Mount and Blade II – Bannerlord Oyun Hileleri

e
sv

Sons of the Forest oyunu ne zaman çıkacak?

6455 okunma
Sons of the forest ne zaman çıkacak? The forest oyununun devamı ne zaman gelecek?
sons-of-the-forest-uffak

Sons of the forest oyunu ne zaman çıkacak konusu oldukça merak konusu. 2014 yılında geliştirilen ve dünyada oldukça büyük bir popülarite yakalayan The Forest oyunundan sonra Sons of the Forest oyununun geleceği 2018 yılında duyrulmuştu. Bu süreçten beri geliştirilmesine devam edilen oyunun hayranları yeni oyunu merakla bekliyor. Baş karakterin Timmy olacağı düşünülen oyunun ise ne zaman geleceği merak konusu.

sons of the forest ne zaman çıkacak
sons of the forest ne zaman çıkacak

Sons of the Forest oyunu ne zaman çıkacak?

Resmi bir açıklama henüz yapılmamıştır. Oyunun hala geliştirilme aşamasında olduğu bilinmektedir. Söylentiler arasında 2020 yılının üçüncü çeyreği söylentisi geçmekteydi. Fakat, dünyada yaşanılan çeşitli talihsiz olaylar sebebiyle bu sürenin 2021 yılına sarkabileceği düşünülüyordu. 2021 yılının ikinci çeyreği itibariyle oyun hala çıkmış değil. Yaşanan koronavirüs salgını ve ekonomik problemlerin oyunun çıkış tarihinin daha da ileriye atılabileceği yönünde düşünceler var.

Sons of the forest ne anlatıyor?

Oyunun konusu ve içeriği ile ilgili henüz kesinleşen bir detay yok.  Genel kanı ise the forest  adasında yaşananlardan öncesi ya da belki de  sonrasının anlatılacağı yönünde. Bir devam hikayesi mi yoksa bir ortaya çıkış hikayesi mi olacak hep birlikte bekleyip göreceğiz.

The Game Awards 2019’da Sons of the Forest  Fragmanı

Bu yazımızda sizlere the forest oyununun devam oyunu ya da öncesini anlatan bir oyun olacağı tahmin edilen sons of the forest oyununun çıkış tarihinden ve tahminlerden bahsettik. Eğer The forest oyunu ile ilgiliyseniz ve the forest oyununun hilelerini arıyorsanız aynı zamanda The Forest Hileleri adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Sons of the forest oyununun hikayesi

Sons of the forest oyununun konusu ve hikayesi hakkında henüz çok fazla bilgiye sahip değiliz. The Forest’in hayatta kalma ögelerini taşıyacağı daha iyi görsel ve farklı bir hikayeyle karşımıza çıkabileceği öngörülüyor. Elimizde olan güncel ipucu ise, The Forest oyunun yapım şirketi olan Endnight Games CEO’su Ben Falcone’dan yapılan açıklamadan ibaret. Bu açıklamaya göre, oyunda karşılaşılacak olan düşmanların, ilk oyundan farklı düşmanlar olacağı bildirildi.

Sons of the forest ve The Forest

Her iki oyun da benzer bir aurada olacak diyebiliriz. Her iki oyunun da hikayesi birbirinin devamı ya da birbirini tamamlayacağı nitelikte olacağı öngörülüyor. Yine ana karakterin fragmanda da görüldüğü üzere, doğa üstü yaratıklarla mücadelesi ve hayatta kalma mücadelesi ile geçecek bir tür oyun olacağı kesin.

Sons of the forest hangi platformlarda yayınlanacak?

The Forest’in yayınlandığı oyun platformlarında yayınlanabileceğini düşünüyoruz. Sons of the forest platformları hakkında henüz bir bilgi yok. Sons of the forest ne zaman çıkacak konusu belli olunca yanıtlanacak sorulardan birisi bu. The forest Windows 10 ve Playstation 4 için çıkmıştı. Sons of the forest oyunu için de tahminlerimiz hem bilgisayar hem de konsolda yayınlanacağı yönünde.

Detaylı bir takip için oyunun yapımcısının internet sitesini inceleyebilir, daha fazla bilgi yayınlanınca görebilirsiniz.

Endnight Games

Sons of the forest oynanış videosu

Sons of the forest için 2020 yılının aralık ayında bir oynanış videosu yayınlandı. IGN üzerinden yayınlanan bu videoda, Sons of the forest oynanışı ile ilgili ipuçları yer alıyor. İşte sons of the forest oynanış videosu:

Sons of the forest hangi türde olacak?

Sons of the forest hangi türde olacak sorusu henüz yanıtlanmamış olsa da tahminlerimiz şu yönde:

  • Açık Dünya
  • Hayatta Kalma

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli