Sıradaki içerik:

Mount and Blade II – Bannerlord Oyun Hileleri

e
sv

Sons of the Forest oyunu ne zaman çıkacak?

5437 okunma
Sons of the forest ne zaman çıkacak? The forest oyununun devamı ne zaman gelecek?
sons-of-the-forest-uffak

Sons of the forest oyununun ne zaman çıkacağı oldukça merak konusu. 2014 yılında geliştirilen ve dünyada oldukça büyük bir popülarite yakalayan The Forest oyunundan sonra Sons of the Forest oyununun geleceği 2018 yılında duyrulmuştu. Bu süreçten beri geliştirilmesine devam edilen oyunun hayranları yeni oyunu merakla bekliyor. Baş karakterin Timmy olacağı düşünülen oyunun ise ne zaman geleceği merak konusu.

Sons of the Forest oyunu ne zaman çıkacak?

Resmi bir açıklama henüz yapılmamıştır. Oyunun hala geliştirilme aşamasında olduğu bilinmektedir. Söylentiler arasında 2020 yılının üçüncü çeyreği söylentisi geçse de, dünyada yaşanılan çeşitli talihsiz olaylar sebebiyle bu sürenin 2021 yılına sarkabileceği düşünülüyor. Yaşanan koronavirüs salgını ve ekonomik problemlerin oyunun çıkış tarihinin ileriye atılabileceği yönünde görüş oluşturuyor.

Sons of the Forest oyunun konusu ne olacak?

Oyunun konusu ve içeriği ile ilgili henüz kesinleşen bir detay yok.  Genel kanı ise the forest  adasında yaşananlardan öncesi ya da belki de  sonrasının anlatılacağı yönünde. Bir devam hikayesi mi yoksa bir ortaya çıkış hikayesi mi olacak hep birlikte bekleyip göreceğiz.

The Game Awards 2019’da Sons of the Forest  Fragmanı

Bu yazımızda sizlere the forest oyununun devam oyunu ya da öncesini anlatan bir oyun olacağı tahmin edilen sons of the forest oyununun çıkış tarihinden ve tahminlerden bahsettik. Eğer The forest oyunu ile ilgiliyseniz ve the forest oyununun hilelerini arıyorsanız aynı zamanda The Forest Hileleri adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli