1. Anasayfa
  2. Oyun

GTA 5 Epic Games Store’da Ücretsiz Nasıl İndirilir?

GTA 5 Epic Games Store’da Ücretsiz Nasıl İndirilir?
Gta 5 epic games
0

Epic Games sevenlerini sevindiren GTA 5 haberi verdi! Epic Games, dünyanın uzun yıllardır en çok sevilen ve oynanan oyunlarından GTA 5 oyununu bir süre ücretsiz olarak kullanıcı hizmetine sundu. İlgilenenler GTA 5’i Epic Game sitesine girerek bir ücret ödemeden kütüphanesine ekleme yapabilir.

İçinde binlerce oyun barındıran Epic Games, belli zamanlarda oyuncuları heyecanlandıran ücretsiz oyunlarla karşımıza çıkıyor. Bu hafta ise GTA 5 oyunu belli süre için ücretsiz oynanabilecek oyun oldu.

GTA 5 Nasıl İndirilir?

Epic Games üzerinden oyunun ücretsiz olmasının ardından oyuncular nasıl indirildiğini merak etmeye başladı. 21 Mayıs saat 18.00’a kadar GTA 5 ücretsiz ve sınırsız bir şekilde oynanabilecek. GTA 5’ i alabilmek için ilk önce Epic Games hesabı açılmanız lazım. Epic Games ücretsiz bir şekilde hesap açmak için bu linki kullanabilirsiniz.

PlayStation Network veya Xbox gibi hesabınız var ise bu hesaplarınızla da giriş gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra oyun indirme adımı Epic Games Launcher programı ile yapılabilmektedir. Bu programı indirdikten sonra hesabınız ile giriş yapabilir ardından arama kısmına GTA 5 yazarak iki aşamalı doğrulamadan sonra oyunu indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz

Son olarak yaşanan yoğunluk sebebiyle siteye bazen erişim sağlanamıyor. Belli zaman aralıkları ile tekrar denemenizi tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir