1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Windows 10 Pro Lisans

Windows 10 Pro Lisans
windows 10 pro lisans
0

Windows 10 Professional lisansının yeni özellikleri çıktı. Dünyadaki insanların yarısından fazlası Windows işletim sistemini kullanıyor ve yeni sürümü size hizmet etmeye devam edecek. Gelişmiş sistem özellikleri ve yepyeni uygulama pazarı ile daha iyi bir deneyim isteyen kullanıcıları bekliyor. Lisanslı bir program ihtiyacınız varsa windows 10 pro lisans satın al hizmetinden yararlanmak çok kolay.

Windows 10 Pro Lisans Sürümü Neler Sunuyor?

Windows 10 Pro’nun yeni sürümü, gelişmiş parola sistemi, sanal makine oluşturma, yeni uygulama pazarı vb. birçok işleve sahiptir. Windows 10 Professional ile bunları çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Gelişmiş şifre sistemi, sizi çeşitli hacker saldırılarından korumak için güçlü şifreler oluşturmanıza olanak tanır ve yepyeni uygulama pazarı, tüm uygulamaların en son sürümlerini indirmenize ve kullanmanıza olanak tanır. Üstelik windows 10 pro lisans etkinleştirme işlemleri artık basit işlemlerle yapılabiliyor. Oldukça profesyonel bir şekilde erişebileceğiniz uygulama marketi size yepyeni özellikler sunuyor.

Word, Excel vb. Uygulamaların En Son Sürümü

Bilgisayarınızda, Word ve Excel gibi uygulamaların en son sürümleri de bir windows 10 pro key ile birlikte gelir. Tüm Office uygulamalarının en son sürümlerini sorunsuz kullanmak istiyorsanız, Windows 10 Pro sizin için mükemmel olacaktır. lisans almak için kart bilgilerinizle kısa bir satın alma işlemi gerekecek. Premium Lisans, uygun fiyatlarla kaliteli lisans uygulamaları sunmaya devam ediyor.

Windows 10 Pro Lisans Fiyatları Nedir?

Bu hizmetten yararlanmak normal şartlar altında oldukça pahalıya patlar. Fakat Premium Lisans, windows 10 pro lisans fiyat konusunda da performans gösteriyor. Piyasanın çok altında fiyatlara lisanslı Windows sürümleri satarak kullanıcıları kendine çekmeyi başarıyor. Site üzerinde birçok hizmet en uygun fiyatlarla sunulur. Sipariş sonrası tüm ürünleriniz size dijital yolla gönderilir. Hiçbir sorun yaşamadan uygun fiyatlı Windows lisanslına sahip olmayı bu kadar kolay hale getiren site, müşteriler tarafından hiç şikayet almıyor.

Windows 10 Pro Lisans Nasıl Kullanılır?

Premium Linsans, sattığı lisanslı ürünleri sadece tek bir cihaz üzerinden kullanmaya izin verir. Bu gerekli güvenliği sağlamak adına alınan bir tedbir olarak düşünülebilir. Aynı bilgisayar üzerinden lisanslı sürümü defalarca kurabilirsiniz. Yani bu demek oluyor ki, bilgisayar verileriniz sıfırlandığı zaman lisanslınız kaybolmaz ve size verilen anahtarla Winsows 10 Pro lisansından süresiz olarak faydalanabilirsiniz. Dijitla bir ürün satışı gerçekleştiği için ürün size dijital yolla gönderilir. Ticari kullanıma uygun olmamakla beraber orijinal Microsoft ürünlerini içerir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir