1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Günlük İhtiyaçlarınız İçin Dizüstü Bilgisayar Önerileri

Günlük İhtiyaçlarınız İçin Dizüstü Bilgisayar Önerileri
Dizüstü Bilgisayar Önerileri
0

Günlük işlerinizi kolaylıkla halledebileceğiniz bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız bunun için bazı özelliklere hakim olmanız gerekebilir. Dizüstü bilgisayar seçmek sizin için basit görünebilir. Ancak bu piyasa içerisinde çok sayıda seçenek vardır. Bu nedenle kişilerin doğru hareket etmesi gerekmektedir. Canlı derslere katılabileceğiniz ve ofis çalışmalarınızı yapabileceğiniz bir bilgisayar arıyorsanız buna uygun bilgisayarlar bulabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra video tasarım gibi işlerle uğraşıyorsanız buna uygun olan bilgisayar modellerine bakmanız gerekmektedir. Bu tarz bilgisayarlar aynı zamanda bütçe dostu olarak ön plana çıkabilir.

Casper Nirvana C350.4000-4C00E Dizüstü Bilgisayar

Bu bilgisayarla birlikte istediğiniz çalışmaları yapabilirsiniz. Intel IHD Graphics 600 ekran kartı, 4 GB RAM, 120 GB SSD özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Ortalama fiyatı ise günümüzde 4000 TL olarak bulunmaktadır. 5.nesil i3 işlemcisiyle güzel bir deneyim sunmaktadır. İnternet üzerinde çok fazla gezinen birisiyseniz bu bilgisayar size beklediğiniz performansı verecektir. Tarayıcılar adeta bir RAM canavarı olduğu için bu konu önemlidir. Günümüzde belki de en ucuz bilgisayar önerilerinden birisi olabilir.

Günlük İhtiyaçlarınız İçin Dizüstü Bilgisayar Önerileri

HP 15-DW2021NT Dizüstü Bilgisayar

Günlük işlerinizi büyük bir kolaylıkla halledebileceğiniz bir bilgisayardır. Intel UHD Graphics ve Intel Core i3 gibi özellikleri bulunuyor. 4 GB RAM ve 128 GB SSD gibi detayları mevcut. Günümüzde ortalama fiyatı 5300 TL civarındadır. 4 GB RAM günümüzde pek yeterli olarak kabul edilmese de sizin günlük işleriniz için yeterli olabilecek bir miktardır. Bu bilgisayarla birlikte film ve dizi izleyebilir, internette gezinebilir, ofis programlarını kullanabilir ve daha birçok günlük işinizi yapabilirsiniz. Bu bilgisayarı almak isteyen kişilerin pek bir oyun beklentisi içerisine girmemesi gerekir.

ASUS D509DA- EJ887 Dizüstü Bilgisayar

AMD Radeon Graphics ekran kartı ve AMD Ryzen 3 işlemciyle gelen bir bilgisayardır. Bu bilgisayarla birlikte çok rahat günlük işlerinizi yapabilirsiniz. 4 GB RAM ve 256 GB SSD gibi detayları mevcuttur. Ortalama fiyatı günümüzde 5200 TL civarındadır. 15.6 inç ekranıyla büyük bir deneyim sunmaktadır. İşlemcisi sayesinde günlük işlerin biraz daha dışına çıkabilecek performanslar alınabilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir