Sıradaki içerik:

Chernobly Dizi İncelemesi

e
sv

WhatsApp Business Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

290 okunma
whatsapp business nedir

WhatsApp’ın işletmeler için kullanıma sunduğu WhatsApp Business, Normal WhatsApp uygulamasından farklı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Sizler için bu yazımızda WhatsApp Business Nedir? Whatsapp Business Nasıl İndirilir ve Nasıl Kullanılır? Sorularının cevaplarını derledik.

WhatsApp Business, işletmeler tarafından sıklıkça kullanılıyor. WhatsApp’da biriyle konuşurken “İşletme Hesabı” yazısı görüyorsanız ve WhatsApp İşletme Hesabı Nedir merak ediyorsanız işte tam da doğru yazıyı okuyorsunuz. WhatsApp İşletme Hesabı açmak için WhatsApp Business indirmeniz gerekiyor. WhatsApp Business ile aynı telefonda iki WhatsApp kullanma imkanını buluyorsunuz.

WhatsApp Business Nedir?

WhatsApp Business İşletmeler tarafından kullanılan ve çok yaygın bir şekilde tercih edilen bir yazışma uygulamasıdır. Normal WhatsApp uygulamasından farklı olarak otomatik mesaj yanıtlama, profil oluşturma gibi seçenekler ile işletmelerin müşterileri ile iletişimlerini güçlendirmelerini sağlamaktadır. WhatsApp Business her işletmenin hızlı iletişim imkanı dolayısıyla sıklıkla tercih ettiği bir mesajlaşma uygulamasıdır.

WhatsApp Business Nasıl İndirilir?

WhatsApp Business, Iphone için AppStore ve Android cihazlar için Google Play üzerinden indirilebilmektedir. Uygulamayı indirmek için kullanmış olduğunuz telefonun market uygulamasına “WhatsApp Business” yazarak uygulama indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Business Nasıl Kullanılır?

WhatsApp Business kullanımı oldukça basittir. Kullandığınız telefonun market uygulamasından WhatsApp Business İndirdikten sonra uygulamayı açıp telefon numarası bilgilerini giriyorsunuz. Cep numarasını girdikten sonra telefon numaranıza gelecek WhatsApp Business Onay Kodu ile uygulamayı aktifleştirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp Business İşletme Hesabı Oluşturma

İşletme Hesabınız için seçeceğiniz İşletme adını ve kategorisini seçtikten sonra İşletme profilinizi doldurarak insanların sizi tanımalarını sağlayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli