1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Azar Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Azar Hesap Silme Nasıl Yapılır?
Azar Hesap Silme Nasıl Yapılır
0

Azar, son zamanların en popüler sohbet uygulamalarından bir tanesidir. Binlerce kullanıcısıyla hizmet veren uygulama görüntülü sohbet desteği veriyor. Bazı nedenlerden dolayı Azar hesabını silmek isteyebilirsiniz. Peki, Azar hesap silme nasıl yapılır?

Azar hesap silme nasıl yapılır?

Farklı ülkelerden insanlarla da tanışmanızı sağlayan uygulamada açmış olduğunuz hesabı silmek için bazı adımları takip etmelisiniz. Yakın zaman çıkışını daha da arttırmayı başaran Azar, dünyanın pek çok ülkesinde en çok kullanılan sosyal platformlardan biridir. Uygulama içerisinde tanıştığınız kişilerle ücretsiz olarak konuşabiliyorsunuz. Buna rağmen Azar hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Bu konuda izleyeceğiniz adımları sizlere sunuyoruz.

Azar Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Azar hesap kapatma işlemi iki farklı yoldan yapılabiliyor. Hesabınızı, uygulamanın içerisinden ya da resmi internet adresinden silebilirsiniz. Azar uygulaması hesap silme uygulamaları aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  • Uygulama üzerinden ‘Ayarlar’ bölümüne tıklayın.
  • ‘Hesabı Sil’ bölümüne tıkladıktan sonra işleminizin doğruluğunu onaylayın.
  • Hesabınızı sildiğinizde kullanıcı verilerinize yeniden erişim sağlayamazsınız. Dolayısıyla hesabınızda bulunan tüm arkadaşlarınız yok olacaktır.
  • Uygulama üzerinde kullandığınız bir abonelik hizmeti bulunuyorsa hesabınızı sildiğinizde bu aboneliğin şartları değişmeyecektir.

Azar Hesabı E-Mail ile Nasıl Silinir?

Azar görüntülü sohbet hesabınızı silmek için ‘Azar Destek’ ekibine mesaj gönderebilirsiniz.

  • Destek ekibine ulaşmak için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.
  • Mail göndereceğiniz e-posta adresinizin, Azar uygulaması içerisinde kullanılan adres ile aynı olmalıdır.
  • Azar hesabınızı silerken sorun yaşadığınız zaman Azar Destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Azar Hesap Silme İşleminden Önce Bilinmesi Gerekenler

Azar hesap silme işlemini yapmadan önce bazı konuları bilmeniz gerekir. Azar hesap silme işlemi, hesabınızın kalıcı olarak silinmesine sebep olacaktır. Bu nedenle profilinizde bulunan tüm mesajlar kaybolacaktır. Azar referans kodu sayesinde sizlere gelen ödüller de kalıcı bir şekilde silinecektir.

Bir çok uygulama üzerinde hesap silme işlemi yapıldıktan sonra tekrar giriş yapabiliyorsunuz. Ancak Azar uygulamasında böyle bir durum yer almıyor. Azar hesabınızı sildikten yeniden aktif hale getiremezsiniz. Bu yüzde hesabınızı silme işlemini yaparken doğru karar vermelisiniz. Çünkü, bu işlemden sonra geri dönüş imkanınız yer almıyor.

Yazımız hoşunuza gittiyse : Tiktok Pro Hesap Nedir? adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bu İçeriğe Tepkini göster!
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Uffak.com İçerik Hesabı

Bu yazıya bir yorum bırak