1. Anasayfa
  2. Teknoloji
Trendlerdeki Yazı

Tiktok videolarım neden izlenmiyor? Tiktok keşfet sorunu

Tiktok videolarım neden izlenmiyor? Tiktok keşfet sorunu
tiktok keşfete nasıl çıkılır
0

Daha önce tiktok keşfet engeli ile ilgili bir yazı yazmıştık. Bu yazımızda tiktok videolarım neden izlenmiyor? sorusunun cevabını vereceğiz. Bunun birçok sebebi olabilir. Sırasıyla yapabileceğiniz bazı işlemleri ve tiktok videolarının izlenmesini sağlamak ile ilgili bilgiler vereceğiz.

tiktok videolarim izlenmiyor cozumu

Tiktok videolarının izlenmemesinin nedeni nedir?

Daha önce topluluk kurallarına uymadıysanız, herhangi bir sebepten dolayı videonuz ceza aldıysa hesabınız kısıtlanmış olabilir. Tiktok algoritması, bu tarz durumlarda izleyicilere sizi önermeyi bırakıyor. Bundan dolayı tiktok keşfet engeli yaşıyorsunuz. Fakat herşey yerinde, hesabınızda herhangi bir engel ya da şikayet durumu söz konusu değilse bu durumda içeriğiniz ile alakalı problemler olabilir.

Tiktok videolarının izlenmesini sağlamak

Tiktok videolarınızın izlenmesini sağlamak için yapmanız gereken şeyler basit. İzleyicilerin videonuzun tamamını izlemeye çalışmasını sağlamalısınız. İzleyiciler sizi hemen geçerse, tiktok algoritması sizi diğer kullanıcılara sunmayacaktır. Dolayısıyla, keşfete düşmeyeceksiniz. Tiktok videolarım izlenmiyor çözümü nedir? diye soruyorsanız bunun en basit çözümü sizi izleyen kişilerin ekranda uzun süre kalmalarını sağlayan içerikler yaratmaktır. İlgi çekici, sürükleyici ve merak uyandırıcı içerikler (özellikle içerikte yazı kullanmak) oldukça faydalı olacaktır. Tiktok videolarında yazı kullanmamızın sebebi, yazıyı okurken sizi izleyenlerin videonuzda kalmasını sağlayarak keşfete düşmenizdir.

tiktok videolarim neden izlenmiyor 1

Hesabınızı kontrol edin

Tiktok keşfete nasıl çıkılır? Hesabınızı herkese açık hale getirin. Gizli profillerde keşfete düşülmez. Profiliniz herkese açıksa, eğer herhangi bir engel ya da topluluk ihtarınız yoksa ve ilgi çekici, izleyenleri videoda tutucu içerikler oluşturursanız tiktok videolarının izlenmeme sorunundan kurtulacaksınız.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir