1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Instagram Hikayeler Gözükmüyor Çözümü

Instagram Hikayeler Gözükmüyor Çözümü
Instagram Hikayeler Gözükmüyor Çözümü
0

Instagram hikayeler gözükmüyor sorunu için birçok kullanıcı şikayetçi bugün sizlere bu sorunun nedenini ve çözümünü anlatacağız.

Instagram’da takip ettiğim kişinin hikayesini neden göremiyorum?

Eğer instagramda takip ettiğiniz birinin hikayesini göremiyorsanız, o kişi hikaye paylaşmamış olabilir, sizi hikayelerini görmemesi için gizlemiş olabilir ya da bir hata meydana gelmiş olabilir.

Instagram Hikayeler Gözükmüyor Çözümü

Instagram hikayeler gözükmüyor sorunu hemen hemen birçok kullanıcının başına gelen kronik bir sorun olmaya başladı. Sorun kimi zaman uygulamanın eksikliklerinden kimi zamanda kişinin instagram hesabına bağlı olan nedenlerden dolayı kaynaklanmaktadır. Bu yazımızda size Instagram kullanıcıların çok fazla karşılaştıkları bu sorundan ve bu sorunun çözümlerinden bahsedeceğiz. Instagram hikayeleri fotoğraf ve video gibi paylaşımlar yapmanın bütününden oluşmaktadır. Göze hitap eden geliştirilmiş efektler, filtreler Instagram’da hikaye paylaşma işlemini çok daha popüler bir hale getirmiştir. 24 saat boyunca profilinizde kalan hikayelerin paylaşımı ve görüntülenmesi çeşitli sebeplerden dolayı olmamaktadır veya aksamaktadır. Şimdi gelin sizlere Instagram hikayeler gözükmüyor sorununun çözümlerini anlatalım.

Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu Sebepleri Nelerdir?

Instagram hikayeler gözükmüyor sorunu neden olur diye bir soru sorulduğunda akıllara birçok neden gelir. Sorunlar uygulamadan kaynaklanıyor olabilir, kullanıcıdan kaynaklanıyor olabilir veya bağlantı ile ilgili bir sorundan kaynaklı meydana gelebilir. Genel anlamda bu sorunun nedenleri bunlardır. İnternet bağlantısında meydana gelen bir sorun olabilir. Telefonun tarih ve saatinden kaynaklanan bir sorun olabilir. Uygulamanın kullanıldığı cihazda ve kullanılan hesaptan kaynaklı olabilir. Hesap askıya alınmış olabilir. Hesap öncesinde dondurulup açılmış ise bu sebepten dolayı kaynaklanıyor olabilir. Profil sorunları ya da eksik bilgilerden kaynaklanan bir sorun olabilir. Instagram güncellemesini yapmamış iseniz bu sebepten de kaynaklanıyor olabilir.

Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram hikayeler gözükmüyor sorununun çözümü kullanıcının hesabında veya cihazında yapacağı basit birkaç işlem ile çözülebilir Eğer instagram’da attığım hikaye görünmüyor diyorsanız, Akıllı telefonunuzu açıp kapatın. Eğer sorun devam ediyorsa farklı bir cihaz üzerinden giriş yaparak uygulama ile hikaye paylaşmayı tekrar deneyin. Telefonunuzun tarih ve saat ayarlarını kontrol ediniz. Herhangi bir hata var ise hatayı düzelterek tekrar deneyin. İnternet bağlantınızı kontrol edin. İnternet bağlantınız da bir sorun var ise farklı bir internet üzerinden giriş yapın. Instagram uygulamanızı güncel tutun. Eğer Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon kullanıyorsanız, önbellek ve verileri silerek Instagram uygulamasını sıfırlayınız.

Bu yazımız hoşunuza gittiyse : İnstagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim? adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir