1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Iphone’dan Android’e Whatsapp Aktarma

Iphone’dan Android’e Whatsapp Aktarma
iphone androide whatsapp aktarma
0

iphone dan android’e whatsapp aktarma yazımıza hoşgeldiniz. Iphone dan android’e whatsapp aktarma 2021 ücretsiz bir şekilde nasıl yapılıyor ve bu süreçte bizi neler bekliyor hep birlikte inceleyeceğiz. Bunun yanı sıra, iphone whatsapp yedekleme android’e aktarma sürecini anlatacağız. Bu yazı iostan androide whatsapp konuşmalarını aktarmak isteyenler için hazırlanmıştır.

Diyelim ki, eski bir apple kullanıcısısınız ve artık android telefona geçmek istiyorsunuz. Fakat konuşmalarınızı da kurtarmanız gerekecek. Belki de eski iphone telefonunuzda yer alan konuşmaları geri getirmek istiyorsunuz. iphone dan android’e whatsapp aktarma işlemini anlatmaya çalışacağız.

Iphone’dan Android’e whatsapp aktarma

Iphone telefonunuzun ulaşılabilir bir durumda olduğundan emin olduktan sonra, eğer başka bir telefonda whatsapp kullanıyorsanız sohbet yedeğine ulaşmak için telefonunuzu onaylamanız gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra, Iphone’dan Android’e Whatsapp aktarma işlemi sohbet yedeğini Google Drive gibi bir platforma çıkartarak mümkün olabilmektedir.

Iphone’dan Whatsapp Aktarmak için yapılacaklar

  • Telefonunuzun ulaşılabilir olduğundan emin olun.
  • Whatsapp’a girerek yedek oluşturun.
  • Eğer whatsapp’a giriş yapamıyorsanız daha önce kullandığınız numarayla yeniden giriş yaparak sohbeti dışarı çıkarın.
  • Sohbeti yedekledikten sonra Android telefona geçebilirsiniz.
  • Iphone’dan Android’e whatsapp resimlerini ve medyalarını aktarmak istiyorsanız yedekleme esnasında medyaları dahil et seçeneğini işaretlemeyi unutmayın.

Iphone’den Android’e Whatsapp Sohbeti Aktarmak için yapılacaklar

  • Whatsapp’ı açarak sohbet yedeğini geri yüklemelisiniz.
  • Daha önce Google Drive üzerine yedeklediğiniz dosyayı geri yükleyin.
  • Bir süre bekleyin ve yedeklerin yüklenmesi tamamlanacak.

İşte bu kadar! Eğer iphone’den android’e whatsapp aktarmak dışında, android’den iphone telefona whatsapp aktarma nasıl olur diye soruyorsanız, aynı işlemleri uygulayarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir