1. Anasayfa
  2. Sinema Tiyatro

En Hızlı Vakit Geçiren Diziler

En Hızlı Vakit Geçiren Diziler
sherlock holmes dizisi
0

En Hızlı Vakit Geçiren Diziler

THE BREAKING BAD

Okulda kimya öğretmenliği yapan kendi halinde bir adam olan Walter With. Ailesiyle mutlu bir yaşam sürmektedir. Bu güzel günlerin kötü bir habercisi vardır Walter With kanser olduğunu öğrenir. Bunu öğrenen Walter’ı büyük bir hüzün kaplar. Walter için artık her şey vazgeçilebilirdir. Ama en çok canını yakan şey de aileini geride bırakacak olmasıdır. Bu dizi en hızlı vakit geçirilen diziler arasında yer almaktadır

Rick And Morty

Rick and Morty bir komedi yapımıdır. Bu dizide monotonluk saf dışı bırakılıp ileri düzeyde maceracı bir konu ele alınmıştır. Deli olarak tanımlayabileceğimiz bir bilim adamı olan Rick torunu olan Morty’i maceradan maceraya sürüklüyor. Bu mecera dolu komedi dizisi çok eğlenceli bir yapıya sahiptir. Geleceğe dönüş konusunu ele alan dizi en hızlı vakit geçiren diziler arasında önemli bir yere sahiptir.

Sherlock

sherlock 1

Bir nevi polisiye dizisi olan ve cinayetlerin peşinde koşulan Sherlock dizisi çok maceralarla dolu bir dizi olmasıyla birlikte sırlarla doludur. Bu sırlarla dolu dizi içinde büyük suçların peşinde koşan bir Sherlock vardır. Sherlock strateji zekası önde olan bir insandır. Bu özelliği ile cinayetleri çözüp sonuca ulaştırır. Sherlock dizisi en hızlı vakit geçiren diziler konusunda önemli bir konuma sahiptir.

Peaky Blinders

Peaky Blinders birinci dünya savaşı zamanından konu alınan dizi. Bahis çetelerinin, komünistler ve hükümet arasındaki savaşı anlatıyor. Bu savaşın İngiltere’ye nasıl büyük çapta zarar verdiğini ve bu zararın sonuçlarını da ele alan dizi en hızlı vakit geçirilen diziler arasındadır.

Stranger Things

Stranger Things 80lerin nostaljik ortamını ele alan içinde korku, dram, fantastik ve komedi biçimlerini barındıran bir dizidir. Hawkins adında bir kasabada küçük yaşta bir çocuğun kaybolmasıyla ile başlayan gizem dolu ve maceralarla süslenmiş bir konuyu ele alıyor. Kasaba da kaybolan çocuğu bulmaya çalışan arkadaşlarının maceralarını ele alan dizi bu yolda ailelerinin de başını bir hayli belaya sokmuşlardır. Bu belalarla baş etmek için maceralı olağanüstü durumlar yaşanan dizi en hızlı vakit geçirilen diziler arasında yer alır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir