1. Anasayfa
  2. Mobil

Snapte En Fazla Kaç Kişiye Snap Atılır?

Snapte En Fazla Kaç Kişiye Snap Atılır?
Snapchat
0

Snapcat uygulamasının snap sayısı nedir? güvenliğini sağlamak amacıyla uygulama belli bir kota koymuştur. Bu kotaya bağlı olarak günlük kişi ekleme sınırınız belli bir sayı ile kaldı. Siz de bu sayıya bağlı kalarak günlük arkadaş ekleme sınırını aşmadan yeni arkadaşlar ekleyebilirsiniz. Ancak önemli detaylardan biri de sınırlamayı aşmadan uygulamayı kullanmaya çalışmak olmalıdır.

Böylece siz de çok kolay bir şekilde paylaşım yapabilir ve yeni arkadaşlar ekleyebilirsiniz. Ancak bunun günlük belli bir sınırı vardır ve bu sınırın da yaklaşık olarak 150 ve 250 kişi arasında olduğu tahmin edilmektedir. Bu sayede siz de snapchat kişi sınırlamasına dikkat ederek kullanmalı ve uygulamanın sizi robot sanmasının önüne geçmelisiniz.

Neden Snap Kullanmalıyız?

Bu uygulamayı birçok amaca bağlı olarak kullanmak istiyor olabilirsiniz. Öncelikle bunun nedenlerinden biri ve ilk olarak sosyalleşme amacıdır. Siz de sosyalleşmek istiyorsanız paylaşımlarınızı tanıdıklarınız ve daha fazla insan görsün istiyorsanız bu uygulamayı kullanmayı tercih edebilirsiniz. Siz de bu sayede birçok kişiye ulaşacak ve paylaşımlarınızı daha mutlu bir şekilde kullanacaksınız. 

Puan biriktirmek için de bu uygulamayı kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu noktada karar tamamen size bağlıdır. Siz de ne amaçla kullanacağınızı kendiniz seçmelisiniz.  Bu uygulamanın filtreleri birçok kişi tarafından çok beğenilerek kullanılmaktadır. Kullanma nedenlerinizden biri de uygulamanın filtresini tercih etmek olabilir. Snap çoklu paylaşım yapma ile siz de daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Snap Uygulaması Neden Fazla kullanılıyor?

Bu uygulama sizlere birçok açıdan eğlenceli gelecek ve kaliteli vakit geçirmenizi sağlayacak uygulamalardan biridir. Siz de arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı arttırarak düzenli olarak uygulamayı kullanabilir daha sosyal ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Bu sayede paylaşım yaptığınız her snap sayesinde daha fazla puan biriktirecek ve daha fazla kişiye ulaşacaksınız. Siz de bu isteğinize bağlı olarak istediğiniz sosyalliği yakalayacaksınız.

Uygulamanın fazla kullanılmasının nedenlerinden biri de insanların sosyalleşme isteği olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de eğer sosyalleşmek istiyorsanız kullanabilirsiniz. Snapchat özelliklerini doğru öğrenerek siz de kaliteli bir şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir