1. Anasayfa
  2. Mobil

Google 3D Hayvanları İphone’da Nasıl Kullanılır?

Google 3D Hayvanları İphone’da Nasıl Kullanılır?
Google 3D
0

Google’ın yeni özelliklerinden biri olan artırılmış gerçeklik deneyimi özellikle herkesin beğendiği deneyimlerden bir tanesi olmaktadır bu deneyimlerin gerçekçi bir yapısının olması nedeniyle de sıklıkla tercih edilmesi ve daha sonrasında da etkili bir şekilde kullanılıyor olması oldukça önemli bir noktaya sahip olmaktadır.

Hatta yapılacak olan işlemler sonrasında herhangi bir sorun meydana gelmeksizin işlemler gerçekleştirildiği takdirde herhangi bir sorun meydana gelmeksizin bu uygulamaların Android telefonlardan iPhone telefonlara aktarılması da mümkün hale gelmektedir. Özellikle Google’ın desteklediği bu artırılmış gerçeklik deneyimi sunulması kişilerin 3 boyutlu olarak hayvanları evlerinde gibi hissettiren bir etki oluşturması da mümkündür. Bu uygulamaların iphone’ları da yapılması için gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Iphone’a Nasıl 3 Boyutlu Hayvanlar Yapılır?

Özellikle 3 boyutlu hayvanları iphone’da nasıl kullanırım sorusuyla ilgili cevap arayan bir kişinin bu uygulamaları özellikle kişilerin ios 11 güncellemesi ya da yeni bir sürümle telefonlarını yenilemeleri gerektiği için bu kapsamda sürümlerin desteklediği şekilde iPhone da 3 boyutlu hayvan getirmek mümkün hale gelmektedir belirli uygulamalar yükledikten sonra Google 3 d hayvanı cihaza indirmekte mümkün hale geldiği için bu kapsamda kullanımlarında gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu şekilde kullanımlarını sağlamak sırasında herhangi bir meydana gelmeden kullanımının devam etmesi ve bu şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesini mümkün hale gelmesi gereklilikler arasında yer almaktadır. Bu uygulamaların kullanılması sonrasında İphone’larda da 3 boyutlu hayvanların olması ve bu şekilde kişilerin eğlenceli vakit geçirmesi de mümkün hale gelebilmektedir. Neticede bu işlemler yapılarak kişilerin IPhone 3 boyutlu işlemler geliştirme konusunda yardım almaları da mümkün hale gelerek tamamlanması sağlanmaktadır.

İPhone 3D Hayvanlar Nasıl Yapılır?

Kişilere bu kullanımlarla ilgili gereken özellikler verildiği takdirde herhangi bir sorun meydana gelmeksizin işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır.  Etkili bir şekilde gerçekleştirilen işlemler sonrasında herhangi bir sorun meydana gelmemektedir. Ayrıca bu deneyim oldukça etkili bir şekilde olmaktadır. Neticede etkili sonuçlar elde edilir.

 Özellikle bununla ilgili bilgilerin alınmış olması oldukça önemli olmakla birlikte bu bilgiler kullanılarak İPhone 3D hayvan kullanımı da sağlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir