Yazar Ol! Uffak online içerik yazarlığı

yazarlık

İnternet sitemizde gündemi sizler belirlersiniz! Haber, eğlenceli içerikler ya da paylaşmak istediğiniz bir blog yazısı mı var? Youtube videonuzu paylaşmak istemişsinizdir belki de?

Dijital bir alanda, kendinize ait uffak bir alan oluşturmak ister misiniz? Freelancer içerik oluşturusu olmak isteyen, yazı yeteneklerini geliştirmek isteyen herkesi sitemizde yazarlığa davet ediyoruz!

İçeriği fark etmeksizin her türlü içeriği dünyaya duyurmak için yazarlık sistemimiz tamamen ücretsiz! Yazınızı bizimle paylaşıyorsunuz, editörlerimiz incelemeden ve imla düzenlemesinden sonra sitemizde yayınlıyor! Sosyal içerik platformu olan internet sitemizde kendinize ait bir alan oluşturarak hemen yazar olabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken husus kopyala yapıştır makale yazmamak. Özgün olmayan, kaynak gösterilmeden başka sitelerden kopya olarak hazırlanan içerikler kabul edilmez.


Nasıl Yazı Yazabilirim?

İnternet sitemize üye olduktan sonra sitemizin sağ üst bölümünde yer alan “Gönder” seçeneğini seçiyorsunuz. Bu masaüstü bilgisayarlarda görünen içerik gönder butonudur.

uffak yazar ol

Gönder butonuna tıkladıktan sonra, açılan makale gönderim sisteminde yer alan seçeneklerden kendinize uygun olanını seçiyorsunuz. Blog yazısı, foto galerisi vb. 

Bu bölümde dikkat etmeniz gereken detaylar:

  1. İçeriğinize uygun bir “Makale Başlığı” yazmalısınız.
  2. İçeriğinizi en uygun tarif eden “Makale Kategorisi” mutlaka seçilmiş olmaldır. Kategorisiz içerikler onaylanmamaktadır.
  3. “Bilgisayarımdan dosya yükle” ya da “URL ile yükle” seçeneklerini kullanarak içeriğinize mutlaka bir “içerik görseli” yüklemesi yapmanız gerekmektedir. İçerik görseli eklenmemiş içerikler onaylanmamaktadır.
  4. İçerik görseli kısmı önizleme olarak gösterileceğinden oldukça önemlidir. 828X478 ideal içerik görseli boyutudur. Sağ taraftaki gri bölüme tıklayarak yükleyebilirsiniz.
uffak içerik gönder

uffak içerik gönderme ekranı

Eğer içeriğinizde video kullanmak istiyorsanız, seçeneklerden “Videolu Makale” seçeneğini seçip, ekleyeceğiniz videonun embed kodunu yapıştırmanız gerekmektedir.

3

Youtube Videoları için Embed kodu nasıl alınır?

Paylaşmak istediğiniz videonun (youtube videosu) sağ alt kısmında yer alan paylaş seçeneğine tıklayın.

4

Açılan ekranda “Yerleştir” seçeneğine tıklayın.

5

Son olarak karşınıza gelen kodları kopyalayıp internet sitemizdeki makale gönderme ekranındaki “Embed Kodu” kısmına yapıştırmalısınız.

6

Mobilden / Tabletten içerik sağlamak için, internet sitemize kayıt olup giriş yaptıktan sonra, işaretli baloncuk ikonuna tıklayarak açılan makale gönderim alanından içerik gönderebilirsiniz!

uffak mobil

İşte bu kadar!

Aramıza katıl, içeriklerinle gündemi belirle!

Not: İçerik göndermeden önce lütfen kulanım şartları ve gizlilik politikamızın yer aldığı https://uffak.com/gizlilik-politikasi-kullanim-sartlari/ bölümü okumanız gerekmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.