Yazar Ol!

yazarlık

İnternet sitemizde gündemi sizler beliriliyorsunuz! Haber, eğlenceli içerikler ya da paylaşmak istediğiniz bir blog yazısı mı var? Youtube videonuzu paylaşmak istemişsinizdir belki de?

İçeriği fark etmeksizin (yasa dışı olmamak koşuluyla) her türlü içeriği dünyaya duyurmak için yazarlık tamamen ücretsiz! Yazınızı bizimle paylaşıyorsunuz, editörlerimiz incelemeden ve imla düzenlemesinden sonra sitemizde yayınlıyor!

Nasıl Yazı Yazabilirim?

İnternet sitemize üye olduktan sonra profilinizin üstüne fare imlecini getirdiğinide açılan menüden “İçerik Gönder” seçeneğini seçiyorsunuz.

Açılan makale gönderim sisteminde yer alan seçeneklerden kendinize uygun olanını seçiyorsunuz. Blog yazısı, foto galerisi vb. 

Bu bölümde dikkat etmeniz gereken detaylar:

  1. İçeriğinize uygun bir “Makale Başlığı” yazmalısınız.
  2. İçeriğinizi en uygun tarif eden “Makale Kategorisi” mutlaka seçilmiş olmaldır. Kategorisiz içerikler onaylanmamaktadır.
  3. “Bilgisayarımdan dosya yükle” ya da “URL ile yükle” seçeneklerini kullanarak içeriğinize mutlaka bir “içerik görseli” yüklemesi yapmanız gerekmektedir. İçerik görseli eklenmemiş içerikler onaylanmamaktadır.

Eğer içeriğinizde video kullanmak istiyorsanız, seçeneklerden “Videolu Makale” seçeneğini seçip, ekleyeceğiniz videonun embed kodunu yapıştırmanız gerekmektedir.

Youtube Videoları için Embed kodu nasıl alınır?

Paylaşmak istediğiniz videonun (youtube videosu) sağ alt kısmında yer alan paylaş seçeneğine tıklayın.

Açılan ekranda “Yerleştir” seçeneğine tıklayın.

Son olarak karşınıza gelen kodları kopyalayıp internet sitemizdeki makale gönderme ekranındaki “Embed Kodu” kısmına yapıştırmalısınız.

Mobilden / Tabletten içerik sağlamak için, internet sitemize kayıt olup giriş yaptıktan sonra, işaretli baloncuk ikonuna tıklayarak açılan makale gönderim alanından içerik gönderebilirsiniz!

İşte bu kadar!

Aramıza katıl, içeriklerinle gündemi belirle!

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.