1. Anasayfa
  2. Mobil

Snapchat 1 Snap Kaç Puan?

Snapchat 1 Snap Kaç Puan?
snapchat
0

Eğer siz de Snap puanını merak ediyorsanız bu yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bir snap başı bir puan kazanılmaktadır.  snap attığınız her bir arkadaşın puanı size 1 puan kazandıracaktır. Siz de eğer bu sorunun yanıtını doğrulamak bir adet snap atmayı deneyebilirsiniz.

Sizlere aşağıda anlattığımız yazıyı uygulayarak siz de snap atabilir, puanını öğrenebilirsiniz. Gerekli aşamalara uyarak snap atarak siz de uygulamayı severek kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ne kadar fazla arkadaşınız varsa puanınız da o kadar fazla birikecektir.

Nasıl Snap Atabiliriz?

Snap atmak için öncelikle butona tıklayın. Buton kısmından Snapchat’i seçin. Daha sonra fotoğraf paylaşmak için hazırsınız. Uygulama logosunu da ekrandan seçtikten sonra yapmanız gereken şey uygulama ikonuna dokunmak olmalıdır. Uygulama için seçtiğiniz fotoğrafınıza tıklayın. Fotoğraf açıldıktan sonra paylaşabilirsiniz. Snap foto paylaşma işte bu kadar kolay. Dilediğiniz arkadaşınıza paylaşmak istediğiniz fotoğrafı yollayabilirsiniz.

Özel Snapler Nasıl Anlaşılır?

Bunu anlamak için snap yolladığınız kişiler kankalar olarak görünecektir. Kişilere özel olarak yollayacağınız fotoğraflar yolladığınız kişi tarafından sadece bir kez görüntülenir. En fazla bir kez daha görüntüleme hakkı olabilir. Eğer kişi tekrar fotoğrafa bakar ya da fotoğrafın ekran görüntüsünü alırsa size bildirim gelir. Özel snapler böyle anlaşılmaktadır. Böylece siz de çok kolay bir şekilde bu tarz snapları anlayabilirsiniz. Aynı zamanda özel snap paylaşablirsiniz

Snapchat’te Nasıl Toplu Snap Atılır?

Arkadaşınızın hesabına ve bu kişiyle beraber gruba almak istediğiniz kişinin de profiline snapchat ekleyin.  snap atacağınız zaman grubun emojisini ekleyerek çok kolay bir şekilde atabilirsiniz. Böylece siz de toplu snap atma işlemini hemen gerçekleştirebilirsiniz.  Özel snapları anlamak için sizlere anlatılan bu aşamayı dikkatli bir şekilde uygulayın. Doğru uyguladığınız takdirde toplu snap atabileceksiniz.

 Yukarıda da anlatıldığı gibi aslında snap atmak çok kolaydır. Toplu snap atma da emojileri ekleyerek gerçekleşmektedir. Bu konuda da sıkıntı yaşamadan birkaç tık ile snap atabilirsiniz. Önceli olan belirtilen aşamaları doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulayabilmektir. Doğru uyguladığınızda siz de hemen paylaşım yapabileceksiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir