1. Anasayfa
  2. Ekonomi

ING müşteri temsilcisine direkt bağlanma

ING müşteri temsilcisine direkt bağlanma
ING müşteri temsilcisine direkt bağlanma
0

ING müşteri temsilcisine direkt bağlanma yöntemi merak edilen konulardan birisi olmakta. Bazı kullanıcılar daha iyi hizmet alabilmek adına bu konuda araştırmalar yapıyor.

Ülkemizde uygun faiz oranları ile kredi veren bankalardan birisi olan ING, müşterileri için en iyi imkanları sunmaya çalışıyor. Pek çok bankada olduğu gibi bu bankanın da bir müşteri hizmetleri bulunuyor. Bazı banka müşterileri müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmak adına çalışmalar gerçekleştiriyor. Bunun pek çok sebebi bulunabilir. Özellikle önemli veya acil durumlarda müşteri temsilcisine hızlı bağlanmak gerekebiliyor. Bundan dolayı burada anlatacaklarımızı müşterilerin not etmesi veya aklında tutması önemli olabiliyor.

ING müşteri temsilcisine direkt bağlanma yolu

ING müşteri hizmetlerine bağlanan bir banka müşterisi hesap bakiyesini kontrol edebilir, kart şifresini değiştirebilir, yetkileri düzenleyebilir, güvenlik işlemleri uygulayabilir veya herhangi bir bankacılık işlemini gerçekleştirebilir. Hem bireysel hem kurumsal işlemlerin mümkün olduğu ING’de müşteriler rahatlıkla işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

ING müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen bir kullanıcının öncelikle 0 850 222 0 600 üzerinden ING’yi araması gerekiyor. ING’yi arayan bir müşteri aşağıdaki her bir komutu sesli mesaj geldikten sonra yapmalı. Öncelikli olarak müşterinin kimlik numarasını, telefon numarasını veya müşteri numarasını belirtmesi gerekiyor. Eğer yeni müşteri ise herhangi bir bilgi vermesine gerek bulunmuyor. Önce 3 tuşuna basmak gerekir. 3 tuşuna basma işlemi sonrasında tekrardan 3 tuşuna basılması gerekiyor. Bu işlemin sonunda 0 tuşuna basarak müşteri temsilcisine bağlanmak mümkün hale geliyor.

ING müşteri temsilcisine direkt bağlanma

0 tuşuna basıp müşteri temsilcisine ulaştıktan sonra müşteri temsilcisinin iletişim kurması biraz zaman alabilir. Bu durum tamamen sıraya bağlı bir olay. Eğer sıra yoksa müşteri temsilcisi hemen bağlanabilir, sıra var ise bir süre bekledikten sonra müşteri temsilcisi ile iletişime geçilebilir.

Müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek bazı durumlarda her ne kadar uzun sürse de hızlı bir şekilde bağlantı kurulduğundan dolayı birçok kişiden önce sıraya girmiş olunur. Bu sayede erkenden müşteri temsilcisine bağlanmak mümkün hale gelir. Önemli işleri olan kullanıcılar için bu duruma dikkat edilmesi gerekiyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir