1. Anasayfa
  2. Diğer

Facebook Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Facebook Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?
Facebook Kullanıcı Adı Değiştirme
0

Eğer Facebook kullanıcı adını değiştirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey Facebook’un sağ üst kısmındaki profil resmine tıklamak olmalıdır. Daha sonra ayarlar ve gizlilik kısmına girerek kullanıcı adını değiştirebilirsiniz. Bu değişikliği yaptıktan sonra dikkat emeniz gereken şey şifrenizi tekrar girmek olmalıdır. Şifrenizi tekrar girerek değişikliklere kaydet kısmına tıklamalısınız. Kullanıcı adını değiştirmeniz bu kadar sürecektir.

Siz de kullanıcı adınızı istediğiniz gibi kısa sürede değiştirebilir ve değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Facebook kullanıcı adı bulma ile siz de kendinize farklı ve güzel bir kullanıcı adı seçebilir ve bunu kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayarlar kısmından kullanıcı adınızı birkaç aşama ile kolayca değiştirebilirsiniz.

Facebook Kullanıcı Adı

Öncelikle Facebook kullanıcı adı seçerken kendi isminizi kullanmaya özen göstermelisiniz. Çoğu kişi orijinal hesapları arkadaş olarak eklemeyi tercih etmektedir. Fake bir isim kullanırsanız insanlar sizi tanımadığı için arkadaşlık isteklerine de geri dönmeyecektir. Bu nedenle bu noktaya dikkat etmeye ve orijinal kendi hesabınızda hesap açamaya özen göstermelisiniz.

Kendinizin orijinal hesabını kullanarak insanlara daha çok güven verir ve arkadaşlık isteklerinizin de onaylandığını fark edersiniz. Siz de tüm bunlara dikkat ederek süreci yönlendirmeli ve orijinal hesaplar kullanmalısınız. Facebook kullanıcı adı değiştirme linki ile de direkt sayfaya yönlendirilebilirsiniz.  Tüm bunlara dikkat ederek siz de kendinize bir hesap açabilir ve yakın arkadaşlarınızı da hemen takip edebilirsiniz.

Facebook Kullanıcı Adı Değiştirme Sınırı 

Bu uygulamada kullanıcı adınızı değiştirmek için belli bir sınır olabilir. Bunun için uygulama size belli bir ay veya yıl olarak bir kez ya da iki kez kullanıcı adınızı değiştirme izni vermektedir. Bu nedenle iminizi belirlerken tekrar değişim yapamayacağınızı ya da bu hakkınızın kısıtlı olduğu bileli ve buna göre hareket etmelisiniz.

Bu sınırlama bittiğinde isminizi tekrar değiştiremez ve son yaptığınız şekli ile kalır. Bu nedenle buna dikkat etmeye özen göstermeli ve buna bağlı olarak isim değiştirme yapmalısınız. İsmi değiştirme kotası olduğu içinde orijinal isminizi kullanmaya olabildiğince özen göstermelisiniz. İsminizi orijinal kullanmak en doğru ve mantıklı olacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir