Yazar Ol! Uffak online içerik yazarlığı

Yazar ol

İnternet sitemizde gündemi sizler belirlersiniz! Haber, eğlenceli içerikler ya da paylaşmak istediğiniz bir blog yazısı mı var? Youtube videonuzu paylaşmak istemişsinizdir belki de?

Dijital bir alanda, kendinize ait uffak bir alan oluşturmak ister misiniz? Freelancer içerik oluşturusu olmak isteyen, yazı yeteneklerini geliştirmek isteyen herkesi sitemizde yazarlığa davet ediyoruz!

İçeriği fark etmeksizin her türlü içeriği dünyaya duyurmak için yazarlık sistemimiz tamamen ücretsiz! Yazınızı bizimle paylaşıyorsunuz, editörlerimiz incelemeden ve imla düzenlemesinden sonra sitemizde yayınlıyor! Sosyal içerik platformu olan internet sitemizde kendinize ait bir alan oluşturarak hemen yazar olabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken husus kopyala yapıştır makale yazmamak. Özgün olmayan, kaynak gösterilmeden başka sitelerden kopya olarak hazırlanan içerikler kabul edilmez.


Nasıl Yazı Yazabilirim?

İnternet sitemize üye olduktan sonra, üst menünün sağ üst bölümünde yer alan kullanıcı adına farenizi getirip tıklıyorsunuz. Açılan seçenekler arasında “İçerik Gönder” seçeneğini seçiyorsunuz. Bu masaüstü bilgisayarlarda görünen içerik gönder butonudur. Mobil kullanıcılar da benzer şekilde içerik oluşturabilirler.

Uffak İçerik Gönderme Ekranı

Bu bölümde dikkat etmeniz gereken detaylar:

  1. İçeriğinize uygun bir “Yazı Başlığı” yazmalısınız.
  2. Yazının kısa açıklamasını mutlaka yazmalısınız.
  3. İçeriğinizi en uygun tarif eden “Kategori” mutlaka seçilmiş olmaldır. Kategorisiz içerikler onaylanmamaktadır.
  4. Görsel Ekle bölümünden mutlaka içerik görseli seçmelisiniz. İçerik görseli bulunmayan içerikler onaylanmamaktadır.
  5. Eğer içeriğiniz bir haber ve başka bir siteden alıntı kullanılarak oluşturulduysa mutlaka kaynak belirtmelisiniz.
Uffak İçerik Gönder Alt Bölüm

Mobilden / Tabletten içerik sağlamak için, internet sitemize kayıt olup giriş yaptıktan sonra, aynı işlemleri tekrar ederek profil kısmından içerik oluşturmaya başlayabilirsiniz.

İşte bu kadar!

Aramıza katıl, içeriklerinle gündemi belirle!

Not: İçerik göndermeden önce lütfen kulanım şartları ve gizlilik politikamızın yer aldığı https://uffak.com/gizlilik-politikasi-kullanim-sartlari/ bölümü okumanız gerekmektedir.

Yukarı dön

© Copyright 2023 Uffak, Tüm Hakları Saklıdır

Mobil sürümden çık