TikTok hediyeleri ile para kazanmak

TikTok hediyeleri

TikTok hediyeleri ile gelir elde etmek isteyen pek çok kullanıcı bulunuyor. TikTok canlı yayın özelliğinde yer alan bu sistem sayesinde para kazanmak mümkün.

TikTok, gittikçe daha da büyüyen ve gelişmeye devam eden bir platform. Koronavirüs salgınının da ortaya çıkmasıyla kullanıcılar bu platformda daha çok vakit geçirmeye başladı, platform bir anda daha çok büyüdü. TikTok yalnızca video çekme yeri değil aynı zamanda para kazanma yeri.

TikTok hediyeleri ile para kazanma

TikTok’tan para kazanmak isteyen bir kişi canlı yayın açarak izleyicilerden TikTok hediyesi alabiliyor. TikTok hediye almak için TikTok platformunda harcanan jetondan gerekiyor. Jeton gerçek parayla alınıyor. Jeton almak isteyen bir kullanıcı belirli miktarda ücret ödeyerek topluca jeton alabiliyor. TikTok uygulamasında jeton fiyatları şu şekilde:

  • 70 Jeton -> 6,69 TL
  • 350 Jeton -> 33,99 TL
  • 1.400 Jeton -> 134,99 TL
  • 3.500 Jeton -> 339,99 TL
  • 7.000 Jeton -> 679,99 TL

Jeton alan kullanıcılar bu jetonları sevdiği bir kanal için kullanabilir. TikTok izleyicileri bir kullanıcıya hediye vermek için hemen bir canlı yayına girmeli ve yayın sırasında hediyesini atmalı. İşlem bu kadar basit olmakta. Canlı yayın yapanlar ise kullanıcıların ilgisini çekerek kitlesini güçlendirmeli. Bu sayede bu işten daha çok gelir elde etmek mümkün oluyor.

TikTok hediyeleri hem uygun hem de yüksek fiyatlı olmak üzere her kullanıcıya uygun bir şekilde bulunuyor. İsteyen kullanıcılar bir gül alabilir isteyenler ise bir spor araba alarak yayıncıyı daha çok sevindirebilir. TikTok’ta 1 jeton ile alınabilecek iki şey bulunuyor. Bunlardan birisi gül, diğeri TikTok logosu. 2 jetona ise bir baklava hediye etmek mümkün. Platformda panda, parmak kalp ve nazar boncuğu 5 jeton ile alınabiliyor. 5 jeton sonrasında 10 jeton ile alınabilecek birçok ürün yer almakta. Bu ürünlerden birisi merhaba, diğeri iyi geceler, bir diğeri kalp olmakta. Kalp, karşıdaki yayıncının ne kadar çok sevildiğini hissettirir.

TikTok’ta 29.999 jetona kadar alınabilecek pek çok şey var. Uygulamadaki en pahalı hediye 29.999 jeton ile spor araba olmakta. Bu da 2.500 liranın üzerinde bir değere tekabül ediyor.

Tiktok ile ilgili diğer yazılarımız:

Tiktok hediyeleri ile para kazanmak

Tiktok Pro Hesap Nedir?

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık