TikTok Seslendirme Özelliği Nasıl Kullanılır?

TikTok Seslendirme Özelliği

Tiktok seslendirme özelliğini kullanmayı bilmek takipçi sayısı ve kaliteli içerikler oluşturmak için çok ama çok önemlidir. Tiktok seslendirme nasıl yapılır öğrenmek için yazımızı okumaya devam ediniz.

Tiktok seslendirme özelliğini kullanmayı bilmek günümüzde çok ama çok önemli. Tiktok uygulaması gün geçtikçe daha da popülerleşiyor. Bu popülaritenin getirdiği şeylerden birisi de para kazanmak oluyor. Tiktok fenomenleri açtıkları yayınlarla onlara bağış yapan kişilerden gelir elde edebiliyor. İnsanlar hem ünlenmek hemde para kazanmak için diğer içerik üretme platformlarından daha çok tiktok’ a yöneliyorlar. Youtube ve instangram tiktok un gerisinde kalıyor.

Tiktok Videolarına Sesimiz Nasıl Ekleniyor?

Tiktok ses ekleme özelliğini kullanırken dikkat etmek gerekiyor. Videolarınızın yüksek beğeni alamsı buna bağlı. Tiktok un içerik kütüphanesinde komedi, dram, müzik, replikler gibi seslere ev sahipliği yapıyor. Videonuza en uygun sesi seçmeniz iyi beğeniler ve yorumlar almanızı sağlayacaktır. Sizde ünlü olmak ve para kazanmak için tiktok videoları çekmeye başlayabilirsiniz.

Tiktokta şarkı nasıl yapılır?

Tiktok yazılımsal olarak video editlemeyi fazlasıyla basitleştirmiş bir uygulamadır. Video editleyerek paylaşmak tiktok sayesinde çok ama çok kolaydır. Uygulamayı indirerek tiktok üzerinden şarkı ve düzenleme işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Tiktok sesleri, kendi sesinizi videoya eklemek

Tiktok uygulamasına giriş yapın. Daha sonra alt kısımda bulunan “+“ seçeneğine tıklayın. Yükle seçeneğine tıklayın. Ardından galeriden videonuzu bulun ve seçin. Videonuzu düzenlemek için ileri adımına tıklayın. Daha sonra videonuzu düzenleyin düzenleme işlemi bittiğinde tekrar ileri butonuna tıklayarak videonuzu paylaşın.

Tiktok Seslendirme Özelliği Kullanma

Tiktok uygulamasınız ses özelliklerini kullanmak için başka bir yol daha var.

Tiktok uygulamasına giriş yapın. Ve ve ekranın alt kısmında bulunan dairesel kırmızı kayıt butonuna basarak kaydı başlatın. Videoyu kaydetmek için kırmızı tik işaretine basmayı unutmayın, basmasanız videonuz kaydedilmez. Ekranda seslendirme menüsünden size ve çekeceğiniz videoya uygun bir seslendirme klibi seçin. Kayıt simgesine basılı tutarak sesi ekleyin.ancak videonun arka plan da ki sesi kaydetmesini istemiyorsanız. Arka planda ki sesi koru uyarısını onaylamayın. Kaydet e tıklayın ve sesler menüsünü seçin. Daha sonra ses seviyesi gibi düzeltmeleri ayarlamak için videonuzu düzenleyin. Ve daha sonra videonuzu takipçilerinizle paylaşın.

Bu yazımızda tiktok seslendirme özelliği nasıl kullanılır onu anlattık. Sizde tiktok videoları çekerek ünlü olabilirsiniz. Bir diğer yazımızı incelemek isterseniz : TikTok hediyeleri ile para kazanmak

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık