Bilgisayarınız İçin En İyi Antivirüs Programları 2021

Bilgisayarınız İçin En İyi Antivirüs Programları

İnternet ortamında gezinirken başınıza neyin geleceğini asla bilemeyebilirsiniz. Bunun önüne geçmek için kullanıcıların bazı programlardan haberdar olması gerekmektedir. Günümüz dünyasında virüsler yalnızca yaşamda değil aynı zamanda bilgisayarlarda da yer almaktadır. Son derece iyi çalışan bilgisayarınız bir süre sonra hasta olabilir. Virüslerin bilgisayarınıza sızmasını engellemek için Antivirüs programlarını kullanmayı bilmeniz gerekmektedir.

  • Kaspersky Free Antivirüs

Kötü amaçlı yazılımlardan korunmak için iyi bir programdır. Ayrıca ücretsiz sürümüyle kullanıcılara hizmet vermektedir. Bilgisayarınızı etkili bir şekilde hızlı tarar ve sonra kötü olan yazılımlardan kurtarır. Sizin bilgisayarınızın virüslerden arınmasını sağlayan programlardan birisidir. Diğer Antivirüs programları gibi ekstra bir özelliği bulunmamaktadır. Ancak vadettiği durumları bilgisayarınız için edinebilirsiniz.

  • Malwarebytes Anti-Malware Programı

Bu program sayesinde istenmeyen yazılımlardan kurtulmanız mümkün hale gelebilmektedir. Bilgisayarınızın mevcut bir koruması varsa dahi bu program destek olmaktadır. Bilgisayarınızda geniş kapsamlı bir koruma başlatabilir. Kötü amaçlı yazılımlardan kurtulmak için en iyi programlardan birisidir. Bulduğu tüm kötücül yazılımları yok ederek görevini mükemmel bir şekilde yerine getirmektedir.

  • Panda FREE Antivirüs

Bu programla birlikte kötücül yazılımlardan kurtulmak daha kolay hale geliyor. Vadettiği gibi tüm kötü olan yazılımlardan sizi en iyi şekilde arındırmaktadır. Bu programlarla ücretsiz bir hizmet almanız mümkün hale gelebilmektedir. Gelişmiş ve kolay bir arayüzü olmasıyla kullanıcılar üst düzey bir hizmet alabilmektedir. İnternet tarayıcınız için bazı ekstra özellikleri de bulunuyor.

  • Avast FREE Antivirüs

Antivirüs programları arasında en iyi ve en ünlü programlar arasında yer alır. Kullanıcılar bu program sayesinde kötü amaçlı yazılımlardan en hızlı şekilde kurtulabilmektedir. Ücretsiz olması ve daha kolay bir arayüzü olması nedeniyle tercih edilmektedir. Ayrıca bu programda bazı ekstra özellikleri de görmek mümkündür. Bilgisayarlar için daha sıkı tarama yapar. Kullanıcılar bu programla birlikte dilediği gibi bir kişiselleştirme yapabilir. Avast programı en ünlü programlardan birisidir. Program içerisinde aynı zamanda birde VPN hizmeti bulunmaktadır. Kullanıcılar bu özelliği kullanabilir. İnternet tarayıcılarına özel olarak çıkardığı eklentileriyle daha kullanışlı hale gelen bir programdır.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık