Uygun Fiyatlı ve Ucuz Telefonlar

Uygun Fiyatlı ve Ucuz Telefonlar

Günümüzde akıllı telefon pazarında fiyatların oldukça yükselmesiyle birlikte bu alanda birçok kişi için ucuz fiyatlı telefon arayışı sürmektedir. Ucuz olan akıllı telefonlar sizin bütçenizi zorlamayacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede olması yeterli olabilir. Birisiyle hızlı bir şekilde iletişime geçmek, internete girmek ve daha birçok özelliği kullanmak için bu telefonları bilmeniz gerekmektedir.

  • Samsung Galaxy M11

Samsung Galaxy M11 oldukça şık tasarımıyla birlikte gelen ucuz akıllı telefonlardan birisidir. Özellikleri arasında ekran bakımından 6.4 inç ekran büyüklüğüyle gelmektedir. Kullanıcılar bu ekran büyüklüğünde deneyimi en iyi şekilde yaşayabilir. 3 GB RAM ve 32 GB depolamasıyla gelen bir üründür. 5000 mAh bataryasıyla kullanıcılara uzun süren bir pil deneyimi yaşatıyor. 13 + 5 + 2 arka kamerası ve 8 MP ön kamerasıyla gelen bir üründür. Ürünün fiyatı bu zamanlarda 1900 ile 2200 TL arasındadır.

  • Vestel Venus V7

Ucuz akıllı telefon arıyorsanız Vestel’in çıkardığı akıllı telefonlara bakabilirsiniz. Özellikle bu model 6.2 inç büyük ekranıyla gelen bir üründür. 3 GB RAM ve 64 GB depolama özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Ürünün 4050 mAh uzun ömürlü bataryası bulunmaktadır. Kullanıcılar gün içerisinde şarj bitme derdi olmadan bu ürünü kullanabilir. Ürünün başlangıç fiyatı olarak 1600 TL belirlenmiştir. Kullanıcılar gün içerisinde ihtiyaçlarını bu akıllı telefon sayesinde karşılayabilir.

  • Casper Via A4

Casper markasının çıkardığı başlangıç seviyesi akıllı telefonlarından birisidir. Bu telefonun 6.3 inç büyük ekranla gelmesiyle kullanıcılara güzel bir deneyim yaşatmaktadır. Özellikle ilk kez akıllı telefon sahibi olacak kişiler için uygun bir üründür. 6 GB RAM ve 128 GB Depolama gibi özellikleriyle dikkat çekmektedir. 3950 mAh bataryası bulunmaktadır. Ürünün başlangıç fiyatı 2100 TL olarak belirlenmiştir.

  • OPPO A5S

Oppo markasının son zamanlarda ucuz modelleriyle sıkça gündeme gelmesiyle kullanıcılar için merak uyandırdı. 6.2 inç büyük ekran 3 GB RAM ve 32 GB depolama gibi özellikleriyle gelmektedir. 4230 mAh bataryasıyla gün içerisinde şarj bitme derdi ortadan kalkıyor. Kullanıcılar günlük işlerinin yanı sıra bu telefonla birlikte iyi donanım gerektiren oyunları oynayabilir.

Yazı dolaşımı

Exit mobile version