1. Ana Sayfa
  2. Diğer

Su Yalıtımı Adına Ne Ararsanız BirlikCati.com.tr’de

Su Yalıtımı Adına Ne Ararsanız BirlikCati.com.tr’de
0

Su yalıtımı binaların temelinden çatısına kadar gerekli olan bir yalıtım işlemleri bütünüdür. Su yalıtımı binalar için gereklidir, bir binanın uzun yıllar boyunca dayanıklı olabilmesi, binaların iç ve dış mekanlarında su kaçakları, nemlenmeler, rutubet oluşmaması için yapılması gereken işlemlerdir. Su yalıtımı teknik olarak belli şartnamelere bağlı işlemlerdir. Kullanılan malzemeler ise bu teknik şartnamelere uygun bir biçimde kullanılmalı, kaliteli ürünler arasından seçilmelidir.

Sürme yalıtım ürünler bilhassa ıslak mekanlarda sık sık kullanılan bir izolasyon çeşididir. Sürme yalıtım ürünleri ile düzgün yüzeyler elde edilebilir, binaya şap gibi eski yalıtım malzemelerinin ekstra yükü yüklenmemiş olur ve seramik veya karo kaplamalara uygun zemin ve yüzeyler hazırlanmış olur. Aynı zamanda sürme izolasyon ürünlerinin esnek ürünler olması yüzeylerde yaşanabilecek esnemelere karşı mukavemetli bir izolasyon imalatı yapılmasına olanak verecektir. Çatlama ve aşınma yapmayacağı içinde uzun ömürlüdür. Islak mekanlar kadar çatılarda da yapılan izolasyonlar oldukça mühimdir. Kiremit altı örtüleri bu sebeple sıklıkla tercih edilir. Yağışları tutmak, binaların tepeden su almasını engellemek ve en önemlisi de rutubete karşı dayanımı artırabilmek için kiremit altı örtülerini çatı izolasyonunda kullanmalısınız. Kendinden yapışkanlı bantlar bacalarda, kenar ve köşe kapatmalarında kullanılan bir izolasyon malzemesidir. Kenar ve köşelerdeki açıklıklardan su almayı engellemek ve bina rutubetinin önüne geçmek için kolay uygulanan bir su yalıtımı ürünüdür. Alüminyum veya bitüself bazlı ürünlerdir. Beton ve harç katkı malzemeleri ile sıva ve şaplarınızda yalıtımı etkin bir biçimde kullanabilir ve binalarınızı koruyabilirsiniz. Membran ürünler ise serme izolasyonda, çatı izolasyonunda veya bahçe izolasyonunda sık sık karşımıza çıkan kaliteli bir izolasyon malzemesidir ve binalar, bahçeler gibi alanlarda kullanım kolaylığı ortaya koymaktadır.

Su yalıtımı adına aradığınız tüm ürünler her zaman olduğu gibi yine Birlikcati.com.tr de. Birlik çatı, su yalıtım ürünlerine verdiği ağırlık ve kaliteli ürün çeşitliliği ile tüm su yalıtımı ihtiyaçlarınıza çeşitli ve kaliteli ürünleri ile destek veriyor. yapacağınız tüm alışverişler imalat alanlarınıza kadar teslim ediliyor, stok sorunu olmadan alışveriş yapmanıza olanak sağlanıyor. Detaylar İçin; https://www.birlikcati.com.tr/su-yalitimi-urunleri

Bu İçeriğe Tepkini göster!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Uffak.com İçerik Hesabı

Bu yazıya bir yorum bırak