1. Ana Sayfa
  2. Diğer

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı
Sarıyer altınkum plajı
7
+ - 0

Sarıyer Kadınlar Plajı Nerede?

Sarıyer Kadınlar Plajı, diğer adıyla altınkum plajı, İstanbul’da yer alan ve tüm kadınların rahat bir şekilde gidebilecekleri plajdır. İstanbul Sarıyer ilçesinin Rumeli Kavağı olarak bilinen bölgesinde yer almaktadır. 8 Yaş üstündeki çocuklar haricinde plaja erkeklerin giremediğini belirtmek gerekir. Özel araç ya da toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilmektedir.

Sarıyer Kadınlar Plajı Sahili Nasıl? Hizmetler Neler?

Plaj oldukça kaliteli altın rengi kumları olan ve taşlık olmayan bir yerdir. Plaj içerisindeki büfeden ihtiyaçlarınızı ve gıdalarınızı alabildiğiniz gibi, dışarıdan da getirebilmeniz mümkündür. İzin verilmektedir. Sarıyer Kadınlar Plajı‘nın içerisinde cankurtaran mevcuttur. Aynı zamanda soyunma kabinleri ve duş kabinleri mevcuttur. Bunun yanı sıra, sağlık kabini de bulunmaktadır. Plajlarda cankurtaran ve sağlık kainlerinin olması oldukça önemlidir. Ayrıca ibadetini yerine getirmek isteyen misafirler için plajda mescit de bulunmaktadır. Plaj içerisinde kadın hostesler misafirlere yardımcı olmaktadır.

Sarıyer Kadınlar Plajında Masa Sandalye ve Şezlong var mı?

Plaj içerisinde sandalye, masa yanı sıra şezlong ve şemsiye de bulunmaktadır. Masa ve sandalye tamamen ücretsizdir. Şezlong ve şemsiyeleri ise cüzzi bir miktarda ücret karşılığında temin edilebilirsiniz Ayrıca, tuvalet, kabinler ve emanet dolaplarının da ücretli olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Plaja evcil hayvanla gidebilir miyim?

Plaj içerisinde evcil hayvan girişi yasaktır. Mangal ve tüp gibi eşyalarla da içeri girmenin yasak olduğunu ayrıca belirtmek gerekir.

Eşimle birlikte plaja girebilir miyim?

Plaja yalnızca kadınlar ve 8 yaşından küçük çocukları girebilmektedir. Eğer, misafirler eşleriyle birlikte plaja gitmek isteyen misafirler olursa, Altınkum karma plaj ya da diğer adıyla Elmaskum karma plaj ziyaret etmeyi düşünebilirler. Bu yüzden, bunun bilgilendirmesini plaj yetkililerinden alabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Uffak.com İçerik Hesabı

Bu yazıya bir yorum bırak