1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
Trendlerdeki Yazı

İnstagram Önerilen Gönderileri Kapatmak Mümkün Mü?

İnstagram Önerilen Gönderileri Kapatmak Mümkün Mü?
instagram önerilen gönderiler
0

İnstagramda önerilen gönderiler nasıl kapatılır?

Yazımızda size instagram’da önerilen gönderileri kapatma konusunu anlatacağız.

Neredeyse dünyada herkesin kullandığı sosyal medya platformlarından belki de en popüleri olan Instagram, her geçen gün yeni özellikler deniyor. Bu yeni özelliklerden birisi de yakında gelen önerilen gönderiler özelliği oldu. Belli bir süre instagram ekranında dolaştıktan sonra karşımıza hepsini gördün uyarısı çıkıyor. Bu uyarı sonrasında ise takip ettiğimiz diğer kullanıcıların hesaplarında yaptıkları paylaşımları göremiyoruz. Instagram bize aynı keşfet sisteminde olduğu gibi, farklı sayfalar ve takip etmediğimiz bir sürü içerik önerisinde bulunuyor.

Önerilen gönderileri kapatma

Bu durum bazı kullanıcıların hoşuna gidebilir fakat genellikle insanların pek de sevmediği bir özellik oldu. Peki bu durumda ne yapabiliriz? Önerilen gönderiler özelliği kapatma mümkün mü? Aslında tam olarak kapatma sistemi yok fakat önerileri değil arkadaşlarınızın kendi eski gönderilerini görmek isterseniz yapmanız gereken şey çok basit.

instagram önerilen gönderileri kapatma
instagram önerilen gönderileri kapatma

İnstagram önerilen gönderiler nasıl kapatılır?

Belli bir süre instagram gezintisi yaptıktan sonra “Hepsini Gördün” ibaresi karşımıza çıkacak. Bu ibare karşımıza çıktıktan sonra, daha eski gönderileri gör seçeneğine tıklamamız gerekiyor. Bu sayede instagram önerilen gönderileri kapatma işlemini yaparak, anasayfanızda arkadaşlarınızın eski gönderilerini görebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkini göster!
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Uffak.com İçerik Hesabı

Bu yazıya bir yorum bırak