1. Ana Sayfa
 2. Diğer

En İyi 6 Sosyal CRM Yazılımı

En İyi 6 Sosyal CRM Yazılımı
sosyal crm
0

En İyi Sosyal CRM Yazılımları

En iyi Sosyal CRM yazılımları arasında bir seçim yapmak istenildiğinde bazı noktalara dikkat edilerek önem verilmesi gerekmektedir. Bu noktalara bakacak olursak:

 • Birden fazla müşteri yönetimine imkan vermesi
 • Yazılımın adres yönetimi
 • Sektöre özel olması
 • Tüketici etkileşim yönetimi
 • Mobil uyumluluk sağlaması ve
 • Fonksiyonelliği dikkat edilmesi gerekenler arasında yer almaktadır.

Aynı zamanda yazılım firmaları analitiklikleri, işlevleri ve kullanım kolaylığı açısından da ayrıştırılabilirler. Diğer ayrıştırıcı etmenler arasında ise:

 • Geleneksel ile sosyal CRM uygulamaları entegrasyonu
 • Yatırım geri dönüşü,
 • Özel topluluklar ve açık sosyal ağlarda sorun yaşamadan çalışması
 • Uygulamanın kullanılması ve de yayılmasını sağlamak amacıyla dijital ajans ya da danışmanlar ile iş ortaklıkları kurulması bulunmaktadır.

2021 yılı sosyal medya CRM yazılımları arasında en iyi 6 sosyal CRM yazılımlarını derledik. Sosyal medya yazılım araçları arasında doğru seçimleri yapmak müşteri memnuniyetinin kalıcı bir şekilde sürdürülebilir olmasını sağlayacaktır.

2021 Yılı Sosyal CRM Yazılımları

En iyi Sosyal CRM yazılımları arasında popülerliğini koruyan pek çok firma bulunmaktadır. 2021 yılı içerisinde en fazla tercih edilen firmaları listeleyecek olursak ilk sırada Salesforce firması gelmektedir.

Salesforce

En çok nam salmış isimlerden biri olan Salesforce, dünya çapında pek çok kullanıcısı ile bulut tabanlı bir CRM yazılımı hizmeti sunmaktadır. Sosyal medya crm için de çözümleri bulunmaktadır.

Freshsales

360 derecelik görünüm sağlaması en çok dikkat çeken özelliklerinden biridir ve potansiyel müşterilerin, müşterilere dönüştürülmesini sağlayan bir sosyal medya crm yazılımıdır.

Zoho CRM

Zoho CRM, satış ve pazarlama fırsatlarının takip edilme, 360 derecelik görünüm sağlama gibi süreç yönetimleriyle birçok müşteriye sahip en popüler yazılım araçlarından biridir.

Agile

Agile, uygulama kolaylığı sunan bir sosyal CRM yazılım aracı olarak karşımıza çıkıyor. Birçok etkileyici özelliklerin yanında aynı zamanda şirket ve iletişim bilgilerine kolayca erişme, kişileri güncelleme ve iş akışındaki fırsatları yönetme olanakları tanımaktadır.

ConvoPLUS

En iyi Sosyal CRM yazılımları arasında popülerliğini koruyan bir diğer yazılım ise ConvoPLUS’tır. Özellikle kişiselleştirilebilen iletişim desteği, kullanım kolaylığı, gelişmiş raporlamalar, oyunlaştırma özellikleri ve kullanıcı dostu ara yüzü ile öne çıkmaktadır. Hatta Sosyal CRM’e robot-drone teknolojisi gibi hizmetler de katmaya başlamış olması kullanıcılarını heyecanlandırıyor.

Bu İçeriğe Tepkini göster!
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Uffak.com İçerik Hesabı

Bu yazıya bir yorum bırak