Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S20 ve S20 Plus fiyatında büyük indirim!

e
sv

Steam’de 20 TL altı en iyi oyunlar – 24 Mart

avatar

uffak

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Steam 20 TL altı en iyi oyunlar” serisinde üçüncü yazımızla sizlerleyiz. Daha önceden de özel indirime giren ve uygun fiyatlı olan oyunları listelemesini yapmıştık. Bu hafta da Steam’de 20 TL altı en iyi oyunlar listesi sizlerle.

Şu anda Steam‘de bahar indirimleri uygulanıyor. Birçok oyunda büyük oranda indirim yapıldı. Bu indirimler sonucunda fiyatı 20 TL’ye kadar düşen ve adından söz ettiren oyunları belirledik. Listede fiyatı 20 TL’yi, 2-3 TL gibi aşan oyunlar da bulunuyor. 20 TL sınırını aşsa da büyük indirim oranı uygulandığı için oyunlar listeye dahil edildi.

Steam’de 20 TL altı en iyi oyunlar – 17 Mart

Steam’de 20 TL altı en iyi oyunlar serisinde yeni liste ile sizlerleyiz. Steam’in anlık oyuncu rekoru kırmasının ardından, Valve yeni indirimlere gitti. Bazı indirimler kısa süreliğine geçerli.

Bu hafta Steam’de 20 TL altı en iyi oyunlar

Aşağıda 3 faklı oyunu inceleyebilirsiniz. Oyunların her biri farklı türde oyunlar. Oyunlar arasında erken erişim oyunu olanlar da bulunuyor. Yüzde 70 gibi indirim oranı bulunan oyunlar da listeye dahil edildi.

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition

6 Nisan’a kadar geçerli olan fırsatta 74,99 TL olan paketin fiyatı 22,49 TL’ye indirildi. Paket içeriğinde ise The Witcher 3: Wild Hunt ve iki adet DLC yer alıyor. Geçtiğimiz sene içinde The Witcher’ın Netflix’te yayınlanmasıyla birlikte oyun oldukça ilgi görmüştü.

Canavar avcılığı yaptığınız oyun, gelişmiş grafikleri ve oyunculara yaşattığı macera ile çokça oynanır olmuştu. Canavar avı yaparken bir yandan da kendinizi geliştirecek ve çevrenizle iletişim kuracaksınız.

Arma 3

Askeri oyun deyince akla gelen Arma 3, yüzde 70 gibi büyük oranla indirime girdi. Normalde 74,99 TL olan oyun 2 Nisan’a kadar 22,49 TL ile oyuncularla buluşacak. Oyuna ait DLC’lerin de yüzde 70’e varan indirim aldığını da belirtmekte yarar var.

Tek oyunculu ve çok oyunculu moduyla birlikte 20’den fazla araç ve 40’dan fazla silah oyuncuları bekliyor. Günümüze ait silah ve gereçlerin içinde bulunabildiği oyun, senaryo editörüyle de oyunculara sınırsız oyun deneyimi sunuyor.

Good Pizza, Great Pizza

Normalde 25 TL ile satışta olan oyun, yüzde 35 indirimle birlikte 16,25 TL’ye indi. Pizzacı dükkanına sahip olduğunuz oyunda, müşterilerin istediği şekilde pizzalar yapmalısınız. Bununla birlikte dükkanın masraflarını da dengede tutmanız gerekiyor. Oyun incelemelerde son derece olumlu düzeyde yorumlara sahip.

Kaynak: ShiftDelete

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli