İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema & Tiyatro

2020 Yılının En iyi 5 Netflix Filmi

2020 Yılının En iyi 5 Netflix Filmi
roma film inceleme
18
+ - 0

En İyi 2020 Netflix Filmleri

Günümüzde dijital dünyanın ve teknolojinin gelişmesi ile ortaya birçok kullanım seçeneği çıkmış bulunmaktadır. Netflix bu içerikler arasında oldukça fazla rağbet görenlerden bir tanesidir. Bu platform aracılığı ile televizyonlara olan bağımlılık oranı giderek azalmaktadır. En iyi 2020 Netfilix filmleri içeriğini sitenin kategorilendirilmiş olan kısımlarından bulma imkânınız vardır. İster romantik, ister komedi isterseniz de korku gibi daha bir çok alanda yayınlanmış en iyi filmleri izleyerek monotonlaşan hayatınızı daha eğlenceli bir boyuta getirme imkanınız bulunmaktadır.

En Çok İzlenen Netflix Filmleri

To All the Boys I’ve Loved Before

Oyunculuğunu Lana Condor, Janel Parrish, Noah Centineo ‘nun yapmış olduğu film IMDB puanı 7.2 olarak belirlenmiştir. 2018 yapımı olan filmde lisa çağında ki bir kız olan Lara Jean’in aşk hayatı anlatılmaktadır. Aşık olduğu her kişiye yazmış olduğu mektupların gençlere bir şekilde ulaştırılması sonucunda yaşadığı hem eğlenceli hem atraksiyon dolu günler konu edilmektedir.En çok izlenen Netflix filmleri arasında ilk 20 sıra içerisinde yer alan film bir çok izleyici tarafından beğeni ile karşılanmaktadır.To All the Boys I’ve Loved Before

Bird Box

Oyuncuları Sandra Bullock, John Malkovich, Trevante Rhodes, Sarah Paulson olan Brid Box filminin IMDP puanı 6.7 olarak belirlenmiştir. Netflixde izlenme rekorları kıran film bilimkurgu kategorisinde ilgi çekmektedir. Dünyada bulunan insanlığı büyük bir bölümü intihat ederek hayatlarını sonlandırmış ve geri kalanlar ise oldukça tehlikeli bir yaşama sahip olmaktadır.

First They Killed My Father

2017 yapımı olan film 7.2 IMDB puanı almıştır. Sareum Srey Moch, Phoeung Kompheak, Sveng Socheata’ un oyuncu kadrosunu oluşturduğu filmde, biyografik drama konu edilmiştir. İşgal güçleri tarafından ele geçirilmesi ve babasının öldürülmesi üzerine hayatta kalma mücadelesi vermesi anlatılmaktadır.

Roma

Yalitza Aparicio, MArina de Tavira, Fernando Grediaga, Jorge Antonio Guerrero Nun oyuncu kadrosunu oluşturduğu 2018 yılı yapımı olan filmde hizmetçilik ile hayatını idame ettiren Cleo’nun hikayesi anlatılmatadır. Hizmetçilik yaptığı evin sahibine zor günlerinde yardımcı olmaya çalışan Cleo oldukça karmaşık bir durumun ortasında kalmaktadır.

roma 2

The Boy Who Harnessed the Wind

Oyuncu kadrosunda Chiwetel Ejiofor,, Felix Lembura ve MExwell Simba gibi isimlerin yer aldığı yapıtta, William Kamkwamba adlı bir kişinin hayatı anlatılmaktadır. IMDB puanı 7.6 olan film akıllı bir çocuk olan William’ın başarılarını esas almaktadır. En iyi 2020 Netflix filmleri içerisinde bulunan film bir çok konuda insanlara örnek teşkil etmektedir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Uffak.com İçerik Hesabı

Bu yazıya bir yorum bırak